[PRACA] Automatyka, elektryka, informatyka

I jeszcze dodatkowe ogłoszenia z bratniego działu automatyków

Projektant systemów automatyki, Nr ref.2006/PP/03

Zakres obowiązków: projektowanie systemów automatyki przemysłowej. Wymagania: znajomość systemów sterowania, aparatury kontrolno-pomiarowej, języka angielskiego.

Praca stała - Wysogotowo k/Poznania.

Projektant instalacji elektrycznych, Nr ref.2006/PP/004

Zakres obowiązków: projektowanie instalacji elektrycznych. Wymagania: posiadanie uprawnień projektowych, uprawnień elektrycznych do 1 kV, znajomość języka angielskiego.

Programista systemów sieciowych, Nr ref.2006/PP/005

Zakres obowiązków: tworzenie aplikacji sieciowych. Wymagania: bardzo dobra znajomość PHP, SMARTY, MySQL, XML, XSL, XSLT, HTML. Znajomość języka angielskiego. Mile widziana znajomość framework'ów MVC (Majavi) oraz obiektowych interfejsów dostępu do bazy danych (EZPDO, Propel).

Oferty proszę składać na adres:

PBG S.A., ul. Skórzewska 35 Wysogotowo k/Poznania 62-081 Przeźmierowo. tel. (61) 665-1700, e-mail: rekrutacja[małpka]pbg-sa.pl

Pozdrawiam,

Reply to
Doc
Loading thread data ...

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.