Engineering Science (Polish) - Main Page

Engineering Science (Polish) - Engineering science discussions in Polish.. This forums is a Web, Mobile and Social Media interface to pl.sci.inzynieria.
There are 36044 articles in 4072 discussions. See the most recent and the best rated articles in Engineering Science (Polish)

The most recent discussions

BHP


November 10, 2018, 8:18 pm

I co ? ?y. I na to wszystko patrzyli moi synowie. ? bum. I druga kwestia Chyba taka jest natura ludzka. j ie robisz. Read more »

Zestaw małego inżyniera <10 lat

  [ 2 ]
November 9, 2018, 7:39 am

no. Read more »

Prosty polski sterownik PLC z edytowalnym HMI na stacji operatorskiej


November 6, 2018, 11:43 am

munikacja ogramowania A dlaczego polskie? W zasadzie nie wiem, ale dlaczego by nie? L. Read more »

Filozoficznie

  [ 2 3 ]
November 3, 2018, 1:50 pm

dlaczego samolot lata a teraz wojny magazynowe polscy trakersi Da Vinci Learnings ? pojazdami ps Read more »

Nowości z BD


October 26, 2018, 4:14 pm

https://www.youtube.com/watch?v=LikxFZZO2sk Robert Read more »

Fajny film w tv


October 25, 2018, 1:35 am

Jacys terrorysci atakuja concorda a pilot otworzyl okno, wystawil reke z pi stoletem do flar i wystrzelil zeby rakieta wycelowala w flare. Samolot oczy wiscie leci a nie stoi na lotnisku. Teraz zak... Read more »

Parownik klimy.

  [ 2 3 ]
October 24, 2018, 5:00 pm

Powitanko, Pozdroofka, Pawel Chorzempa -- ******* >>> !!! UWAGA: ODPOWIADAM TYLKO NA MAILE: moje imie.(kropka)nazwisko, ten_smieszny_znaczek, gmail.com Read more »

Falownik i różnicówka [CROSS]


October 10, 2018, 4:55 pm

nie ma tego problemu. Jacek Read more »

Hydraulika, pneumatyka - pytanie


October 8, 2018, 3:41 pm

a) | v | | [-------| |--------] | | | | | powietrze | | | |----------------| | |__ |_____... Read more »

bilety w IC


September 27, 2018, 5:40 pm

I nie rozumiem jednej rzeczy. Im dalej tym taniej. O co tu chodzi ? i jeszcze jedno za zabranie kurtki nie ma na swoje stronie Read more »

Click here for other recent discussions »

The best rated discussions

sprawność kuchenki gazowej

rating: 5

Witam. Potrzebuje przeliczyć o ile droższa w eksploatacji jest kuchenka elektryczna od gazowej. Czy ktoś spotkał się może, albo spróbował by po inżyniersku strzelić jaka jest przeciętn... Read more »

Jak zdjąć górną klapę z pralki Zanussi TL 853 C ?

rating: 5

FUT: pl.rec.dom, pl.sci.inzynieria Jak zdjąć górną klapę z pralki Zanussi TL 853 C ? Chciałbym to zrobić sam, chyba, że znacie jakiś sposób na jej odrdzewienie bez zdejmowania. Najbardziej... Read more »

Jaki jest spadek napiecia na przedłużaczu 40 m ...

rating: 5

Jeżeli żyły maja 1 mm2 ? Przy napieciu 230V. Tomasz Read more »

Staliwo GS-52 w/g DIN1681 - norma poszukiwana

rating: 5

Witam, Poszukuję fragmentu normy DIN 1681 dotyczącej staliwa GS-52, (skład chemiczny, własności wytrzymałościowe itp.), Jeżeli ktoś z grupowiczów dysponuje, byłbym wdzięczny za skan na ... Read more »

Jaka spawarka ?

rating: 5
  [ 2 ]

Witam, Slusarze mnie wqrzyli na maksa: 1000 PLN za pospawanie prostej bramy (rama + prety wypelnienia) . Postanowilem zainwestowac 300-400 w spawarke i 300 w materialy do zmarnowania, zeby sie nauczy... Read more »

STANAG - obciążenia [mosty]

rating: 5

Witam, mam prośbę - może ktoś mógłby mi przypomniec jakie sa wartości obciążeń poszczególnych osi i w jakim są one rozstawie, dla obciążenia pojazdem STANAG. Z góry dziękuję. Wojte... Read more »

Wżery w szkle - czym to wypełnić?

rating: 5

http://img214.imageshack.us/img214/1499/img4622small6zx.jpg Jest tego 5-6 szt. Nie chodzi o zrobienie na cacy, wystarczy że będą mniej widoczne. Jakieś pomysły? Szyba jest zupełnie przezroczys... Read more »

Maszyny wiatrowe ciekawostka :-)

rating: 5

http://www.youtube.com/watch?v=Y2KkGFuRLew&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=WcR7U2tuNoY&feature=related Czego to ludzie nie wymyślą :-) Jacek Read more »

Klej na filc,płyn traserski itd

rating: 5
  [ 2 ]

Mam starą tarczę polerską fi 250 ze śladami oklejenia proszkiem ściernym. Chciałbym ją zregenerować , ale nie wiem jak.Jakie kleje są używane do tych celów?.W sieci znalazłem, że synte... Read more »

Co to znaczy "cuhaltowe"?

rating: 5

Cześć! Powiedzcie mi, proszę, co to znaczy, że coś jest cuhaltowe? Na przykład cuhaltowa kłódka... Pozdrowienia. Krzysztof z Tychów. Read more »

Polytechforum.com is a website by engineers for engineers. It is not affiliated with any of manufacturers or vendors discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.