Polska instrukcja do MC 16_20

Loading thread data ...

Dnia 28-06-2006 o godz. 11:10 Jacek napisał(a):

Witam, Również przyłączam się do podziękowań. Dzięki Tomku za kawał dobrzej roboty !

A przy okazji. obejrzałem w końcu słynny program na TVN Turbo o modelarstwie. Fajne ale jest, moim zdaniem jedno „ale”. Nie mogłem wyjść z podziwu jak można było odwalić tak żenującą chałturę jeśli chodzi o fragment poświęcony modelom odrzutowym. Jako tło dla kolegi opowiadającym o tych modelach cały czas leciały przebitki z lotów modelami z silnikami tłokowych. Rozumiem, że mogła być akurat zima (wiadomo grudzień a dziennikarze myślą 5 minut do przodu), nielotna pogoda czy inne sytuacje. Zdarza się, tylko wtedy to albo nie mówi się o tym wcale albo pokazuje się TYLKO "gadającą głowę" i modele podczas snu zimowego ew. korzysta się z archiwów samych modelarzy. I pewnie bym się nie czepiał, ale zobaczyłem wspaniały materiał z lotów, zrobiony kilka miesięcy wcześniej przez samych modelarzy i po prostu nie mogłem pojąć dlaczego tego właśnie nie pokazali w TVN Turbo jako uzupełnienie wypowiedzi. Nie pokazali i wyszła totalna amatorszczyzna. No, ale nie dziwi nic, takie jest całe polskie dziennikarstwo….

Pozdrawiam ZD

---------------------------------------------------- XII edycja popularnego MIĘDZYNARODOWEGO PLENEROWEGO FESTIWALU JAZZ NA STARÓWCE. Na otwarcie prapremiera: RON JACKSON's FLUBBY DUBBY. Zapraszamy!

formatting link

Reply to
Zbyszek Denis

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.