[RC reklama] Promocja regulatorów JES Advance 3P w Airhobby

Użytkownik "Norbert" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:cs2m5d$13k$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...
Troszkę już bawię się modelarstwem i nigdy się z taką nazwą nie spotkałem ...
Jak wcześniej napisałem, jak przeczytam coś co mnie rozkłada to nie mogę i muszę cosik napisać. Nikogo nie chcę obrażać, tylko mam takie zdanie, że jak się coś sprzedaje to trzeba mieć o tym pojęcie. Na co dzień spotykam się z handlowcami, którzy tylko sprzedają, a gdy ich spytać trochę więcej to zaczynają się gubić :(
Pozdrawiam, CodiJack.
P.S. Cenię ludzi myślących, którzy potrafią przyznać się do błędu. Więc bez obrazy ... Pomyłki - ludzka rzecz, tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.
Reply to
CodiJack
Loading thread data ...
Bardzo trafna uwaga - juz zmienione :-)
Jakie czepianie - jestem wdzięczny. W końcu ja rzadziej zaglądam do własnego sklepu z pozycji klienta i każda krytyka czy sugestia jest mi potrzebna. Do tej pory myślałem, że im mniej podkategorii, tym lepiej, ale tu muszę Ci przyznać rację. Szkoda tylko, że mało osób pisze i zwraca uwagę. Nie na wszystko mam wpływ, ale niektóre rzeczy mogę skorygować błyskawicznie.
Reply to
Norbert
Jakiej obrazy :-) - pogadaliśmy sobie i przy okazji wyniknęła z tego zmiana - IMHO na lepsze. Pozdrawiam serdecznie
Reply to
Norbert

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.