Slow Flyer'2004 Praga - relacja

Witam, właśnie nad ranem wróciłem z imprezy Slow Flyer 2004. Jest to największa impreza modeli halowych RC w tej części Europy.
W tym roku zawody były podzielone na cztery części: Slow Flyer, Akrobacja, AeroMusical i MicroHeli. Impera trwała dwa dni. Oprócz całej czołówki czeskiej (David Kyjowski, Tomas Ciniburk, Boris Guic, i inni) była też pierwsza piątka z Mistrzostw Niemiec oraz zawodnicy z Holandii i my. Naprawdę było co oglądać, szczególnie Aeromusical i MicoHeli. W kategorii MicoHeli latąły przede wszystkim Hornety, wśród modeli latających - modele z EPP oraz depronowce - od najprostszych (Ultimate) po najbardziej wyrafinowane - MONSOON. Nam udało się nawiązać kontakt z redakcją RC Modely - przekazaliśmy do testów redakcyjnych dwa modele - Extra 300 eco 3D i MyFirst Flyer - opisy modeli i wyniki testów - już niedługo w RC Modely. Model Extra 300 eco3D był też jedną z nagród w zawodach. W najbliższym czasie bardziej szczegółowa relacja z imprezy na naszych stronach - ze zdjęciami i filmami. Pozdrawiam,
Leszek Pienkowski www.pienkowski.pl
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload
Witam!

Wierzę Ci! Ile się jechało jedzie z Krakowa do Pragi?
Filmy z aero - musicali (z tego oraz tamtego roku z Pragi) można ściągnąć z www.rcmania.cz Oto przykładowy skrót do musicalu finałowego z tamtego roku: http://www.rcmania.cz/2003/Movies/marcus_final_resized_divx.avi Znajdują się po prawej stronie strony głównej. Ściągają się błyskawicznie!
Jest tam również relacja z Pragi 2003 oraz tegorocznej.

Zobacz tu: http://www.rcmania.cz/modules.php ? name=News&file=article&sid3&mode=nested - były nawet takie, które mają sterowany odchył silnika!
Pozdrawiam, Szymon
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload

Polytechforum.com is a website by engineers for engineers. It is not affiliated with any of manufacturers or vendors discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.