W dniu czwartek, 7 lutego 2019 19:02:43 UTC+9 użytkownik J.F. napisał:
Jak był pierwszy to może.
W dniu czwartek, 7 lutego 2019 19:02:43 UTC+9 użytkownik J.F. napisał:
Jak był pierwszy to może.
Może.
Też tak to rozumiem.
Diabeł często tkwi w szczegółach, bo np. nie wystaczy dokonac prostych modyfikacji. Uwalono mi cos kiedyś stosując argumentację, że ci Grecy, gdyby posiadali wiedzę w tej dziedzinie którą obecnie posiadamy to byłoby dla nich oczywiste, że można TEŻ zrobić to co zaproponowalismy.
Też to miałem. Może i nie możemy znaleźć podobnego rozwiązania w literaturze, może i wniosek jest o bardzo konkretne rozwiązanie, ale nam i tak się wydaje że to zbyt proste żeby ktoś dotychczas na to nie wpadł :-)
Jesli zmiescisz sie w chinskiej cenie i na tym zarobisz to bedzie warto produkowac pod warunkiem ze ktos bedzie chcial kupowac. Opatentowanie zeby Chinczycy nie mogli jakis czas produkowac wybij sobie z glowy.
Tylko w Polsce?
Dnia Sat, 02 Mar 2019 13:21:40 +0100, Marek napisał(a):
W zasadzie na calym swiecie, ale w roznych krajach sa rozne prawa patentowe.
J.
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Ask the community — no account required