Łożyska...

Loading thread data ...
Użytkownik vincent napisał:
Stożkowe (wałeczki). - Timken. Sosnowiec ul. Grota Roweckiego 130
Reply to
m
Użytkownik "vincent" <vincent_b++@.poczta.onet.pl> napisał :
FŁT - Kraśnik
formatting link
Reply to
ARO
vincent napisał(a):
Ci co przedtem, czyli to co podali już poprzednicy: 1. FŁT Kraśnik - ostatni państwowy 2. Timken - dawniej FŁT Sosnowiec, 3. NSK - dawniej FŁT Kielce 4. SKF - dawniej FŁT Poznań
Z tego sprzedają od własną marką jeszcze Kraśnik (FŁT) i Kielce (PPL), reszta została zintegrowana z koncernami i robią wyłącznie standardy do sieci firmowych.
Do tego dochodzą: 1. rzemieślnicy/mali przemysłowcy robiący od jednego do kilkudziesięciu niszowych typów - zwykle poprzecznych i podłużnych wałeczkowych/igiełkowych. Dużo robią np. producenci szklanek do krzyżaków. 2. "jakies" Zawiercie (nie Huta) które robi wieńce obrotowe. 3. Federal Mogul robiący łożyska ślizgowe
A wymieniony przez kogoś Complex Łódź _sprzedaje_ a nie produkuje łożyska. CX to jest marka Complexu na chińskie produkty (i o ile się orientuję kupowane od posredników a nie prducentów).
Pozdrawiam jasiol
Reply to
jasiol

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.