Bardzo OT - karta graficzna.

Wybaczcie, że zaśmiecam grupę, ale nie mam do kogo się zwrócić. Chcę kupić używaną kartę graficzną, bo moja padła. Teraz używam pożyczonej, beznadziejnej. Mógłbym poszukać w sieci, na przykład na Allegro, ale nie ufam takim zakupom od obcych. Co innego modelarz. Do tej pory korzystałem z G-Force2MX i tej klasy karta zadowalałaby mnie. Nic lepszego nie potrzebuję, bo komp jest dla mnie tylko narzędziem pomocnym w pracy, nauce i modelarstwie. Nowej karty nie chcę kupić, bo szkoda mi kasy. Jeśli macie gdzieś w szafie niepotrzebną kartę lub chcecie wymienić swoją na nowszą, a starą chcecie sprzedać, to proszę o kontakt. Przepraszam za zaśmiecanie.

Reply to
PiotrP
Loading thread data ...
Reply to
Robert 'Heyoan' Gadomski

Ja moge sprzedac Rive TNT M64 32 MB stan idealny :) klasa podobna

Reply to
Irc

Wiadomość od "Jerzy" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl>

Jerzy, wielkie dzięki!!! Na razie poczekajmy na wynik próby Roberta. Jeśli karta o której pisze nie będzie działała, to dam Ci znać. Jestem... no zszokowany. Oczywiście mile. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Reply to
PiotrP
Reply to
Robert 'Heyoan' Gadomski

Dnia 2003-12-18 22:37, Użytkownik PiotrP napisał:

Będę we wtorek w Chełmnie. Mam starą S3Trio. Żadna rewelacja, ale jako środek zastępczy na razie może wystarczyć. Jeżeli jesteś zainteresowany, to numer naszego telefonu znasz:)

Reply to
NaLesnik

Skorzystam z oferty Roberta, ale dziękuję.

Reply to
PiotrP

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.