Regler Conrad SKY-65F

Witam
Czy ktoś z Szanownych Grupowiczów posiada może opis do tego reglera ?
Ma on dwie diody świecące (zielona i czerwona) i jeden mikroprzycisk
(podejrzewam, że do programowania ilości cel i typu akumulatora napędowego)
Reply to
Grzegorz Kurczyk
Loading thread data ...
pewno zielona to mac do przodu, czerwona do max do tylu a przycisk to ustalania neutralnego punku i zakresów wychylen...przytrzymaj glo z 5 sekund a potem daj wychylenie do przodu na 2 sek i potem do tylu..
Reply to
Szymon_M
Użytkownik Szymon_M napisał:
Niestety :( Jeśłi mam włączony nadajnik, to po właczeniu zasilania (regler ma wbudowany BEC) zapala się na moment dioda czerwona (zielona lekko świeci) i po jakiś 2sek zapala się tylko zielona, ale regler nie reaguje na drążek :( Jak wyłączę nadajnik to po ok 1s zapala się czerwona i już tak pozostaje do ponownego wyłaczenia i włączenia zasilania. Jesli nacisnę przycisk przy włączeniu zasilania to cały czas pali się czerwona. regler jest jakby w stanie kalibracji, ale nic się nie dzieje podczas machania drągiem. Regler był napewno dobry, bo zadziałał jak go kupiłem (allegro), tylko zachciało mi się sprawdzać do czego ten przycisk... i teraz kiszka... daje tylko napięcie na BEC i jakby wyczuwa impulsy kanałowe, ale silnik stoi. Może ktoś z Grupowiczów ma taki regler i opis do niego ?
P.S. Coś czuję, że czas polutować własny regler :)
Reply to
Grzegorz Kurczyk
mia³em podobny k³opot z programowaniem regulatora Modeltronika
pomog³o pod³±czenie pod drugi kana³ - zresetowa³ sie tak jakby i da³ sie zaprogramowaæ od nowa
PMK
Reply to
PeKlesyk
Użytkownik PeKlesyk napisał:
Już po kłopocie. Ze strony Conrada ściagnąłem opis do SKY-65A. Na początku myslałem, że miedzy wersją F i A jest jakaś różnica, bo moja F-ka nie chciała przejść w tryb programowania w/g tego opisu (przytrzymanie przycisku przez 3sek) Zachowuje się dość kapryśnie, bo po którymś resecie (odłączaniu i podłaczaniu pakietu) w końcu wskoczył tryb programowania. Dalej poszło jak w wersji A. Po zaprogramowaniu działa ok.
Reply to
Grzegorz Kurczyk

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.