[spam] - Sprzedam trenerka Prima - gotowy do lotu

Witam Więcej informacji na

formatting link
przepraszam. Pozdrawiam Piotr

Reply to
Piotr Piechota
Loading thread data ...

Witam Poczułem się urażony, pobiebiegłem do modelu i niestetu masz rację. W związku z tym dla osoby która się zdecyduje na zakup wykonam nowy statecznik. Na marginesie w locie nie zauważyłem problemów.

Pozdrawiam Piotr

Szymon_Shaggy napisał(a):

Reply to
Piotr Piechota

Witam

To był mój pierwszy model spalinowy. Nie jest wykonany pięknie i latał też trochę. Lata jednak dalej mimo swej brzydoty. Nie robiłem mu też przed sfotografowaniem face liftingu.

Cena modelu jaką zaproponowałem to nawet nie materiały użyte do budowy.

silnik ~300 serwa ~250 zasilanie ~30 folia ~60 zbiornik ~15 filtr ? wężyk ? wyłącznik ? popychacze ? zawiasy ? snapy ? klej ? odbiornik ~100

Nie wystawiałem modelu do oceny. Nie jest to z drugiej strony giełda więc opinie się tutaj pojawiły. Przykro mi czytać takie opinie (tym bardziej że prawdziwe); a że nie mam ochoty robić sobie przykrości to wydłubię z niego co się da zrobię nowy a nie będę Wam dostarczać niemiłych wrażeń wizualnych. Dzięki za podłogę ;) - trochę poprawiło humor.

Pozdrawiam wszystkich

Roh napisał(a):

Reply to
Piotr Piechota

Roh napisał(a): (...)Jakby co to pytaj -zawsze pomożemy !

A jak należy mocować zawiasy ? Ja zrobiłem tak jak mi się wydawało ale nie wiem jak powinny być. Robię właśnie stateczniki do sufan'a i niechciałbym ich źle zmontować.

Pozdrawiam

Reply to
Piotr Piechota

Prawię rozumię ale mógłbyś wyoślić:

Roh: (...) Oś zawiasu zgodna z osią napędu (...)

Czy chodzi o równoległość osi? Czy patrząc z boku na skrzydło wysokość osi napędu i lotki ?

Reszta jasna

Pozdrawiam Piotr

Reply to
Piotr Piechota

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.