Praca dla inżyniera-sprzedawcy z branży

"Dla naszego klienta, brytyjskiej firmy Motion Touch, produkującej sprzęt elektroniczny oraz zajmującej się outsourcingiem produkcji sprzętu elektronicznego, poszukujemy osób na stanowisko:

REPREZENTANTA HANDLOWEGO

Zadania:

- budowanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

- gromadzenie informacji dotyczących wymagań klientów,

- odpowiadanie na zapytania klientów,

- przyjmowanie zamówień,

- zarządzanie procesem dostawy towarów i usług,

- proaktywne reagowanie na problemy i utrudnienia,

- stałe utrzymywanie kontaktów z centralą, wprowadzanie informacji do bazy danych firmy,

- comiesięczne wyjazdy do Wielkiej Brytanii na spotkania briefingowe z szefostwem firmy. Pracodawca pokrywa koszty związane z przejazdem oraz pobytem w Wielkiej Brytanii.

Pracodawca oferuje:

- pracę stałą,

- możliwość pracy zdalnej (w domu, we własnym biurze),

- wynagrodzenie podstawowe w wysokości nie mniejszej niż 3000 zł (negocjowalne) oraz wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wartości sprzedanych towarów i usług,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydaci powinni:

- posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów lub usług w branży elektronicznej,

- posiadać wyższe wykształcenie marketingowe lub techniczne,

- posługiwać się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym (mile widziana znajomość języka niemieckiego),

- posiadać rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,

- posługiwać się komputerem (aplikacje biurowe, Internet),

- posiadać stały i nieograniczony dostęp do Internetu oraz telefonu.

Wszystkich zainteresowanych tą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w Krakowie, przy ul. Zyblikiewicza 11/1, tel: (012) 426 46 80,

formatting link
e-mail: snipped-for-privacy@staff-office.pl

Staff Office - Agencja Pośrednictwa Pracy ul. Zyblikiewicza 11/1

31-506 Kraków

tel. (12) 426 46 80 tel. (12) 426 46 81 fax. (12) 426 46 82

snipped-for-privacy@staff-office.pl"

Dzięki, Janek.

Reply to
Janek
Loading thread data ...

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.