Slicznie prosze o pomoc...

WItam!

Mam zrobic rysunek zlozeniowy... Projekt ma sie nastepujaco:

Rozwiazanie konstrukcyjne: oprawa lozyska z kolnierzem

Srednica czopa d[mm]: 12

Lozyskowanie walka: toczne

Sposob zabezpieczenia przed przesuwemm lozysk: zroznicowane srednice walka

Szczegolnie nie mam pojecia co to jest: "oprawa ozyska z kolnierzem"... Czy ma ktos moze to w ksiazce lub obojetnie gdzie zeby mogl mi zeskanowac, lub fotke strzelic???

A moze ktos ma cos podobnego w jakiejs ksiazce lub sam kiedys robil?

A moze ktos moglby zrobic dla mnie ten projekt na dzsiaj moze byc w formie tradycyjnej (NIE MUSI BYC STARANNIE! byle bym mogl to przerysowac)+ skan, zdjecie, lub w jakims programie...

CENA DO USTALENIA (oczywiscie zwiekszona przez dosyc krotki termin) - dzisiaj powiedzmy do polnocy...

Pozdrawiam i slicznie prosze o pomoc ;( Nothingman

Reply to
Nothingman
Loading thread data ...

Nothingman napisał(a):

Sprobuj zerknac tu:

formatting link

Pozdrawiam.

Reply to
WRonX

Dnia Sun, 22 Jan 2006 13:20:07 +0100, Nothingman napisał(a):

Uwielbiam to stwierdzenie. Chłopie miałeś cały semestr i nie znalazłeś nikogo kto mógłby ci pomóc? Może lepiej zrezygnuj ze studiów technicznych na rzecz medycznych.

Reply to
Doc

Leniwemu inzynierowi nikt roboty nie da, a leniwi lekarze wszędzie ludzi "antyleczą". Z dwojga złego, niech zostanie inżynierem. Będzie w Castoramie OSB przycinał.

formatting link
nie wiem czy to jego, ale to też jakiś student.

Konrad

Reply to
KA

Doc napisał(a):

W kontekście Twojej sygnaturki lepiej niech nie idzie na medyczne lecz takie, po których jakby co nikomu nie zrobi krzywdy, np. gry i zabawy ;-)

Reply to
badworm

No wszystko milusio. Zrobiłem małe przeszukanie, widzę że czytujesz grupy od jakiegoś czasu. I jeszcze nie potrafisz prosić ludzi o pomoc? Tylko szukać gotowca za kasę?

Konrad

Co do zasadności rysunku technicznego na informatyce, to chyba jednak tracisz czas, bo jak chcesz wyłącznie umieć programować, to siedź sobie w domu i strugaj programy. No i uniwerki jeszcze są...

Reply to
KA

Skrzywiony jakiś jesteś. Nas tu kasa brzydzi, my za darmo tu o pierdołach gadamy. Proszę: miotacz ognia na wodę wymyśliliśmy ostanio. Za całkowitą darmochę!

Konrad

Reply to
KA

A kto napisze nastepna wersje AutoCada ? :-)

A jak sie do pana informatyka zglosi konstruktor i powie "tu mam rysunki samolotu, chcialem policzyc jak sie rozloza naprezenia w czasie lotu" ? :-)

J.

Reply to
J.F.

Dnia 2006-01-23 00:14, Użytkownik J.F. napisał:

W poważnym sofcie obliczeniowym informatycy z reguły najwyżej interfejs piszą, "bebechy" obliczeniowe wymagające znajomości liczonego zagadnienia raczej piszą specjaliści z konkretnej branży.

Reply to
Michał Grodecki

Piękne słowo: architekci. Software architekci :-)

Konrad

PS A co z programowaniem maszyn? To robią ludzie przypadkowi. Firmawre do poważnych maszyn powierza się często amatorom, którzy zielonego pojęcia nie mają o technice. Tacy inżynierowie, którzy nie wiedzą co to jest oprawka łożyskowa.

Reply to
KA

No - akurat tutaj to zwykly inzynier mechanik ze swoja znajomoscia wytrzymalosci moze sie okazac bardzo niekompetentny w sprawie rozwiazania problemu ES.

J.

Reply to
J.F.

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.