Do wszystkich grupowiczów i Redaktorów Działów PWM.

Witajcie, Specyfika mojej pracy sprawia, że rzadko mam okazję odwiedzenia sklepu modelarskiego. Mój kontakt z modelarstwem ogranicza się siłą rzeczy do nielicznych chwil, kiedy mam okazję coś "podłubać", czytania prasy i przeglądania listy.Pomimo, że zajmuję się plastikową pancerką w 1:35 staram się czytać wszystkie posty niezależnie od tematyki którą poruszają, nawet jeżeli czasem niezbyt je rozumiem (co to jest depron????) :) Wczoraj przy okazji czytania postu Pani Agnieszki Pleban trafiłem wiedziony ciekawością do zamieszczonej na PWM-ie galerii, ukazującej Jej [lotniczy niestety :)] dorobek. Tam wśród fotografii Jej (naprawdę bardzo ładnych) modeli znalazłem także takie, które ukazywało samą ich autorkę. I tak narodził się pewien pomysł.. Mianowicie czytając posty grupowiczów zawsze podświadomie wytwarzamy w wyobraźni ich (wyimaginowany) portret. A gdyby tak skonfrontować te wyobrażenia z rzeczywistością i zamieścić przy każdej galerii autosrkiej portret jej twórcy? O ileż przyjemniej byłoby pisać np. do Pana Witka Kozakiewicza wiedząc, że jest on np. brunetem z bródką (sorki, ale taki właśnie obraz ja widzę czytając Jego posty). Jak Wy, Szanowni Grupowicze i Wy, Redaktorzy Działów widzielibyście realizacje tego pomysłu? Zapraszam wszystkich do dyskusji . Pozdrowienia Grzegorz

Reply to
tyfusek
Loading thread data ...

----- Original Message ----- From: "tyfusek" snipped-for-privacy@op.pl To: snipped-for-privacy@newsgate.pl Sent: Saturday, August 30, 2003 12:50 PM Subject: Do wszystkich grupowiczów i RedaktorówDziałów PWM.

Czesc

Pomysl nie nowy:

formatting link
dzialalo. Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedzie rowniez :-)))

Wili

Reply to
Wili

Witaj!

To świetny pomysł!

Zobacz, jak to wygląda na RC Groups.

Ja mam taki pomysł: Obok postu można było zamieszczć swoje zdjęcie i dane osobowe (tak jak na

formatting link
a w postcie zdjęcia tego, o czym się mówi (Rc Groups, www.modelarz...:
formatting link
). To by wiele pomogło. Zdjęcia zamieszczało się by po prostu klikając "Przeglądaj" i już.

Pozdrawiam, Szymon Bartuś

Reply to
Szymon

Koledzy drodzy - czytajcie wszystkie posty w watku, na ktory chcecie udzielic odpowiedzi:) I tnijcie posty:)

Pzdr Pavvel

Ps. I odpowiadajcie pod cytatami;)

Reply to
nomail

Witam !!! Jestem jak najbardziej za propozycją kolegi Grzegorza

Reply to
Marek C

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.