Hamburg - sklepy modelarskie - gdzie ?

Witam!
Gdzie w Hamburgu s± jakie¶ dobre sklepy modelarskie ?
G³ównie interesuje mnie RC samoloty, szybowce i aparatura.
Pozdrawiam
Marek
Reply to
por.Borewicz
Loading thread data ...
Przedewszystkim Staufenbiel. Mają wielki sklep w Harburgu i mniejszy ale też znakomicie zaopatrzony w Popenbüttel. Są jeszcze pomniejsze, ale droższe i gorzej zaopatrzone. Np. Sport-Karstadt koło Hauptbahnhof ma spore stoisko modelarskie, Conrad Electronic w Wandsbek, Borchert na Bargteheider Str specjalizujący się bardziej w heli (ale mający też wszystko). No i parę mniejszych w pobliżu Hamburga jak np. Schröder w Bönningstedt. A kiedy się wybierasz? Od 28 - 30 listopada są targo modelarskie w Hamburgu odbywające się co 2 lata, może się załapiesz?
Pozdrawiam Piotr
formatting link

Reply to
Piotrp_de
Witam!
Dziêkuje za namiary .... Niestety ;-(((((((( bêdê oko³o 10 XI. Ten sklep Staufenbiel - to na jakiej jest ulicy ( o ile to nie jest nazwa ulicy ;-)) ) i mo¿e na Popenbüttel znasz adres ? A gdzie mo¿na kupiæ aparaturê Futaby ? (6-8 kana³ów)
Pozdrawiam Marek GG: 1299639
Reply to
por.Borewicz
HARBURG SEEVEPLATZ 1 w MARKTKAUFCENTER (to jest samo centrum Harburga bliziutko dworca) pon - piątek 9.30 do 20.00 sobota 9.30 do 16.00
POPPENBÜTTEL HARKSHEIDER STR. 11 22399 HAMBURG pon - piątek 9.30 do 19.00 sobota 9.30 do 14.00
Futabę też tam dostaniesz.
Powodzenia Piotr
Reply to
Piotrp_de
Witam ponownie!
i ... WIELKIE DZIÊKI !!!
Pozdrawiam Marek GG: 1299639
Reply to
Marek

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.