sklepy modelarskie we Frakfurcie nad Odrą

UWAGA!! Poniższy tekst zawiera słowa powszechnie uznane za wulgarne. Jeśli zamierzasz drogi grupowiczu-modelarzu sie obrażać, albo polemizować nad słusznościa zawartych w nim treści to go nie czytaj.

Czy ktos wie, czy sa sklepy modelarskie we Frakfurcie nad Odrą. Bo juz mnie irytuje polityka cenowa tego zasranego państwa. Wole jeżdzić tam co tydzień z Poznania niz dawac sie dymać. Parafrazując tekst zasłyszany w Pulp Fiction: "ja sie daje dymac tylko mojej pani"

Pozdrawiam serdecznie no i oczekuje na konkretne odpowiedzi.

Reply to
Bochynski, Janusz
Loading thread data ...

Się nie denerwuj! I nie dawaj sie dymać ;) Następnie się uspokój i rób zakupy w innych (nielicznych niestety) sklepach w Polsce - istnieją takie, w których nie zostaniesz wydymany.

Też mnie irytują niektóre ceny i...mhm...całokształt funkcjonowania _pewnego_ sklepu w Poznaniu, ale mam na uwadze jedną rzecz: większe zakupy mogę zaplanować z wyprzedzeniem i zamówić wysyłkowo tam, gdzie jest rozsądna cena i gdzie nie dymają. Natomiast trudno każdą śrubkę, śmigiełko, kółko czy inną duperelę zamawiać wysyłkowo. Czasami wręcz trzeba wejść do sklepu, pomacać i dopiero człowiek wie co tak naprawdę jest mu potrzebne.

Tak więc od czasu do czasu świadomie robię zakupy w _pewnym_ sklepie w Poznaniu, bo kiedy tego sklepu zabraknie to po śmigiełko za 6 zł będę musiał jeździć do Frankfurtu. A tego bym nie chciał.

Reply to
Piotr Konopka

Bochynski, Janusz napisał(a): .........

.........\ Alez to oczywiscie komunisci, urzedasy i krasnoludki sa winne, ze w sklepach modelarskich jest drogo. Tylko jak to Panstwo robi, ze w jednym sklepie Rex5+ kosztuje 230zł, a w innym 140zl???

Reply to
Krzysiek " kojot" Choroszko

Witam

Przechodzisz przez most i wchodząc do miasta skręć w lewo i zaraz na pasy na drugą stronę ulicy i w ciągu sklepików przyulicznych jest pierwszy całkiem nieźle wyposażony sklepik. Na wystawie rozebrana na częsci wyścigówka spalinowa ful wypas a w środku duży wybór makiet kolei H0, modeli redukcyjnych platikowych i oczywiście RC, bardzo miły pan jak znasz niemiecki i trochę migowy to się dogadacie. Ceny...hm...niebo a ziemia....chyba polskie hurtownie się w sklepach w niemczech zaopatrują. Jak ochłoniesz to idź dalej tą stroną ulicy i jakieś 100m dalej jest duży market, tam na piętrze jest też ładnie zaopatrzony modelarz/zabawkarz.

ogulnie to elektronike mają nasi sąsiedzi zaje...cie tanio :(

Np. ja mam bliżej do Frankfurtu niż Wrocławia czy Poznania.

jak chce się ktoś podołować tanimi RC rzeczami polecam dział Modellbau na

formatting link
nasze allegro wysiada

Reply to
bassteq

Frankfurt nad Odrą, czy nad Menem .... bo z Poznania to tylko do Frankfurtu nad Menem latają. To gdzie chcesz robić te zakupy? ..... chyba, że czegoś to nie trybie :(

Krzych

Reply to
Kriss

Dokładnie ebay.de uber alles, dlaczego .de bo blisko i tanio zwłaszcza wysyłka a jak ktoś chce to można po coś wielkiego podskoczyć za dniówkę. Ja własnie kupiłem tam dużego heli RC i z przesyłką wyszły "grosze" gdybym chciał podobnego na allegro to chyba trzeba by było kredycik pobrać a i tak mogło by zabraknąć, ale wracając do wątku to gdzie Krzychu trafiłeś na rexa za 245zł przecież to zgroza aż mnie zmroziło.

Pozdrawiam LarsD

Reply to
LarsD

LarsD napisał(a):

............ No bez przesady, za 230zl tylko ;-)). Nie to, zebym chcial uprawiac antyreklame sklepu gdzie bardzo czesto robie zakupy, ale to .... CSM

Reply to
Krzysiek " kojot" Choroszko

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.