Kadłub szybowca - jaka tkanina ??

Witam

Chcę zamówić sobie tkaninę szklaną ze strony Havel-Composites do wykonania kadłuba szybowca (80-85 cm) ... to że 160 g/m2 i daje się co najmniej 2 warstwy to już wiem ... ale nie wiem jaki rodzaj kupić tz. Klasyczne, Rowingowe, Multiaxialne, Jednokierunkowe, Specjalne ... może któryś z kolegów poleci jakąś konkretną tkaninę.

Pozdrawiam z Góry Żar

Reply to
Damianos
Loading thread data ...

Szukaj w kategorii "klasyczne" . Kiedyś pisałem o specyfice zamawiania materiałów w Havel-Composites - jeśli nie czytałeś a jesteś zainteresowany to poszukaj w archiwum. Pozdrawiam, Radek

Reply to
rpilski

Użytkownik Damianos napisał:

Na kadłub ,jako że kadłub jest nierozwijalną bryłą -tkanine "multiaxialną" czyli splot skośny ( jodełka ). Lepiaj sie układa od klasycznej . Paski rowingu daje sie dodatkowo w miejscach narażonych na pękanie (podstawki pod skrzydło ,otwory na kabinke )

Reply to
eeemil

Użytkownik Damianos napisał:

Na kadłub ,jako że kadłub jest nierozwijalną bryłą -tkanine klasyczną - splot skośny ( jodełka ). Lepiaj sie układa od klasycznej . Paski rowingu daje sie dodatkowo w miejscach narażonych na pękanie (podstawki pod skrzydło ,otwory na kabinke )

Reply to
eeemil

Użytkownik Damianos napisał:

Na kadłub -tkanine klasyczną - splot skośny ( jodełka ). Lepiaj sie układa od splotu prostego . Paski rowingu daje sie dodatkowo w miejscach narażonych na pękanie (podstawki pod skrzydło ,otwory na kabinke )

Reply to
eeemil

Użytkownik "eeemil" snipped-for-privacy@NOSPAMo2.pl napisał w wiadomości news:dlevpq$hhq$ snipped-for-privacy@opal.futuro.pl...

Dzięki :)

Reply to
Damianos

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.