OGNIWA DUŻEJ POJEMNOŚCI 1,2V/4Ah

Rzućcie na to okiem.
formatting link
to się komuś przyda?
pozdrawiam,
DarekRc
Reply to
DAREKRC
Loading thread data ...
Mialem kiedy watpliwa przyjemnosc z celami od baterii do laptopa. Co prawda z demobilu, ale za darmo wiec czemu nie. Byly lekkie, napiecie znamionowe okolo 4 V pojemnosc 700 mAh. Po odpowiednim polaczeniu 8 sztuk otrzymalem pakiet o napieciu 8 V i pojemnosci 2800 mAh. Po pierwszym cyklu wszysko bylo dobrze, po drugim podobnie, po trzecim, polowa nadawala sie do wyrzucenia. Od tamtej pory wole nie eksperymentowac z celami z niepewnego zrodla. Pozdrowienia
Reply to
Bresio
"SAFT" to znana marka na świecie -
formatting link
to jest ten konkretny typ: VTD 4000; wysokotemperaturowe?; napięcie 1,2V; pojemność 4000mAh, Ni-Cd UWAGA!!! Ogniwa są nowe.
DarekRc
Reply to
DAREKRC
laptopa. Co prawda
napiecie znamionowe
sztuk otrzymalem
cyklu wszysko bylo
do wyrzucenia.
Witam, A jesteś pewien że je prawidłowo rozładowywałeś, że nie zszedłeś poniżej napięcia granicznego ? Miałeś świadomośc że działasz na Li-Io'nkach które eksploatuje się inaczej jak CdNi czy wodorki ? Z Twojego tekstu nie wynika że wiedziałeś z czym masz do czynienia. Tutaj mamy do czynienia z aku ołowiowymi więc Twój przykład, mówiąc delikatnie, jest nie na miejscu.
PZDR ZD
----------------------------------------------------------------- Leonardo DiCaprio + Daniel Day-Lewis + Cameron Diaz w Twoim domu na DVD i VHS. "GANGI NOWEGO JORKU" specjalnie dla Ciebie!
formatting link
Reply to
Zbyszek Denis
Witam,
Tutaj mamy doczynienia z aku NiCd a nie olowiowymi i prawdopodobnie majacymi 4 lata (sadzac po numerze serii 9941)
Pozdrowienia,
Marek
Reply to
Marek
Witam Te ogniwa są przystosowane do pracy w dużych temperaturach, np oświetleniu awaryjnym, przy statecznikach. Czas ładowania 24h i prąd rozładowania 1C do 2C i raczej nadają się do latarek pozdrawiam KZ
Reply to
zbycho
No, widzę że się nie przydadzą:). Szkoda....
DarekRc
Reply to
DAREKRC

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.