[zlot w Pile] Ktoœ z okolic Wrocławia??

Witam!!

Ostatnimi czasy zabradziażyłem straszliwie i zapomniałem na śmierć że czas leci. Cały czas myślałem że zlot taki odległy a to już za parę dni!!! Nie zdążyłem się nawet dogadać z Panem Henrykiem :( Człowiekiem który zawiózł mój pasożytniczy kuper na oba zeszłoroczne zoty za co mu jestem ogromnie wdzięczny! Teraz zaczynam panicznie szykać transportu. Raczej nie będzie mnie stać na szalenie transportem publicznym :( Dlatego tutaj pytanie-prośba do Was drodzy grupowicze:

Czy jest ktoś z okolic Wrocławia (mieszkam w Jaworze k. Legnicy ale do Wrocka spokojnie moge dojechać siakimś busem czy tym podobnym) kto miałby miejsce na jednego pasożyta??

Reply to
Olshaq
Loading thread data ...

Ja wlasnie skonczylem szkolenie w Krobielowicach pod Wroclawiem i jutro (piatek) rano jade stad do Pily. Teoretycznie moglbym Cie zabrac, ale tylko w jedna strone, bo z Pily jade od razu do Berlina. Daj znac na priv z tel. jesli Ci to pomoze

Pozdrawiam

Alex

Reply to
rcflight

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.