szpachlowka

Dnia Sat, 03 Feb 2018 14:53:53 GMT, Marcin Debowski napisał(a):

Zerknalem od poczatku. Wymienili chyba jeden skladnik szkodliwa, a reszta ... przeciez bezpieczny w uzyciu i nie zawiera :-)

A produktow maja duzo roznych :-) No i przeciez nie musza miec patentu - moze tylko licencje, moze kupuja gotowe skladniki ...

A ja nie mam z nimi doswiadczenia, bo uwazam ze tulejka i wkret to na pewno trzymaja :-)

J.

Reply to
J.F.
Loading thread data ...

W dniu niedziela, 4 lutego 2018 01:05:10 UTC+9 użytkownik J.F. napisał:

Najwyraźniej uparłeś się że tego nie zrobisz, tylko jeszcze nie wiesz czy z braku materiału, z braku narzędzia, czy z braku czasu.

Reply to
Konrad Anikiel

W dniu 2018-02-03 o 17:06, J.F. pisze:

Tak samo chwyta krem Nivea? :-) Jest gęsty i dasz go na dużej powierzchni to niby trzyma. Ale spróbuj przykleić listwę przypodłogową jak jest ściana nierówna. Dociśniesz.. trzyma.. kilka sekund i odkleja się.

Robert

Reply to
Robert Wańkowski

Dnia Sat, 3 Feb 2018 08:24:23 -0800 (PST), Konrad Anikiel napisał(a):

Bo co wpadne na jakis pomysl, to dostrzegam jakies wady. A grupowicze nic nie chca pomoc - nikt nie podsunie twardej zywicy PU, ani nie powie "szpachlowka mocna jest" :-P

Jeden Kogutek dobrze radzi, laminat zrobic, ale tego wlasnie wolalbym uniknac :-)

J.

Reply to
J.F.

A są takie? Tzn. do zmieszania ręcznie i odlania? PU na podeszwy to robi się albo z termoplastów albo w procesie RIM.

bo szpachlówka to wypełniacz nie materiał formujący elementy, które mają swoje wytrzymać

Reply to
Marcin Debowski

Nic aż tak szczególnego. "Chwyta" oznacza, że masz momentalną przyczepność, ale to nie oznacza, że koncowa wytrzymałość musi być jakaś super. Zobacz na nagłówek z broszurki: High ***Tack*** Pro. Podkresliłem właściwe słowo. Dowolna taśma klejąca chwyta w kilka milisekund :)

Reply to
Marcin Debowski

W dniu niedziela, 4 lutego 2018 05:40:03 UTC+9 użytkownik J.F. napisał:

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Zacząłeś wątek od pytania z dupy, musieli z Ciebie wyciągać zeznania co to ma być. Dostałeś ileś tam pomysłów, teraz to już Twój rozum wbrać dobry. Nie musi być najlepszy, ważne żeby był dobry. Jak nie umiesz wybrać dobrego, to znaczy że pytanie zadałeś źle.

Reply to
Konrad Anikiel

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.