Aparatura+prosty interfejs+ XP=właśnie co???

Witam wszystkich!!! Czy jest opcja podłączenia aparatury na prostym interfejsie do peceta, na którym panoszy sie WindowsXP.Czytalem że systemy od Windows2000 w góre nie dopuszczają do tego żeby program czytał bezpośrednio z portu ( prosze poprawcie mnie jak coś źle pisze).Słyszałem o programie UserPort ale on ndaje sie tylko dla LPT i dla Windy 2000 i NT, z tego co zrozumiałem z opisu do niego dołączonego, a ja mam kabelek na Coma. Pozdrowionka Krzychu :-)

PS.Do tej pory latałem Sanwą RD6000 na FMS'ie, a okien miałem 98 :-)

Reply to
Krzychu_25
Loading thread data ...

Użytkownik "Krzychu_25" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:dvn66n$viq$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...

[...]

Powinien dzialac! Moze kwestia konfiguracji? Jeszcze do niedawna latalem na interfejsie PitLaba na Comie - na Eclipse 7 i dzialalo bez zarzutu.

Reply to
Ladziak

Witam,

Co prawda ja latam na LPT, ale COM ma tą przewage w windzie, że dopuszcza kontrolę przez programy, więc ani UserPort ani PPJoy nie są do szczęścia potrzebne (chyba, że chcesz polatać na AeroFly ;) )

Pozdrawiam Q.

PS. Ten temat szerzej jest omówiony w wątku FMS a Windows u Alex'a. ;)

Reply to
Qbaernator

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.