Depron juz nawet na festiwalu

Loading thread data ...

Witam te kilka minut lotu poprzedzały długie godziny prób i przygotowań, sprawdzania potencjalnych zakłuceń, możliwości lotów modeli w różnych warunkach, itp (technicy festialu dysponowali sprrzętem o jakim nam się nie śniło, mędzy innymi była możliwość sprawdzenia i monitoringu wszelkich możliwych częstotliwości) Wszystko zostało przeprowadzone w pełni profesjonalnie, i nie było nawt mowy o tym że może coś być nie tak. W przypadku stwierzdzenia przez służby festiwalu , lub przez nas, jakiegokolwiek zagrożenia, lot miał być odwołany. kilka zdjęć "od kuchni " można zobaczyć tu:

formatting link
z kuluarów:
formatting link
Mariusz Wrona

P.S. Do obliczeń "zgryźliwego" Kojota - masa modeli wynosiła 160-170 gram.

Reply to
Mariusz

DJ napisał(a):

Witam O przeprowadzenie pokazu zwrócił się Reżyser koncertu, jest to skutkiem "przyciągnięcia" mediów na organizowane zimą w Częstochowie zawody halowe "Mikro Aero Show", krótki materiał z tych zawodów poszedł TV regionalnej. Z mojej strony natomiast do tego przedsięwzięcia zostali zaproszeni: Leszek Pieńkowski i Mateusz Zakrzewski, czyli jedyne osoby jakie znam zdolne do profesjonalnego przeprowadzenia przedsięwzięcia, Miał jeszcze uczestniczyć Krzyśek Halicki, ale z powodu choroby nie wziął udziału w koncercie.

Pozdrawiam Mariusz

Reply to
Mariusz

Wielkie gratulacje. Naprawde podziwiam

Piotr

Reply to
Piotr

Mariusz pisze:

Prawdę mówiąc mógłbyś, z osób na tych zdjęciach poznaję tylko Zbigniewa Wodeckiego i Leszka Pieńkowskiego (ale ja jestem popkulturowo wyalienowany, więc pewnie nazwiska i tak mi nic nie powiedzą :>).

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.