Depron w Warszawie ?

Loading thread data ...

Vex pisze:

Nie wiem, jak w Warszawie, ale na Śląsku 5mm czarny, lekko karbowany izofloor jest w Castoramach.

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa
Reply to
Jakubczak Przemek

Dnia 26-06-2006 o godz. 11:04 Jakubczak Przemek napisał(a):

Witam, Oprócz tego w sieci Leroy-Merlin jest bardzo dobrej jakości depron czarny (grafitowy). Jest on co prawda prążkowany (ale płytko) i pośrodku płyty posiada wytłoczenie w postaci dużego logo dystrybutora ale i tak wydaje się być mniej kruchy i bliższy białemu jak zielony. Dostępne grubości to chyba 3mm i 6mm. Niestety nie powiem nic o nim z własnego doświadczenia bo sam używam jeszcze białego 5mm :-)

Pozdrawiam ZD

---------------------------------------------------- Potrzebujesz gotówki? Halogotówka to nawet 50000 bez wizyty w banku. Rata od 35 zł, bez poręczycieli. Wniosek i decyzja przez telefon. Wypełnij formularz. Oddzwonimy. Kliknij po szczegóły!

formatting link

Reply to
Zbyszek Denis

Witam! Kiedyś depron biały 5mm w Warszawie kupowałem w markecie OBI przy ul. Puławskiej. W tym drugim OBI nie było. Handlowa nazwa to KLIMAPOR. Pozdrawiam" Grzegorz

Reply to
gwojcik9

Witam! W stałej ofercie w naszych sklepach modelarskich firmy chematic Conrada 15a paw. 21 i al. K.E.N. 36 Ip. skl. 117 pzdr

Reply to
chematic

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.