gdzie kupić...

witam,

Proszę o informację, gdzie najlepiej kupić materiały do zrobienia modelu tj, balsa, olcha itp. Jaki rodzaj budulca wybrać?

pozdrawiam

Kampa

Reply to
KAMPA-tech
Loading thread data ...

Dnia 26.11.2005 KAMPA-tech snipped-for-privacy@gazeta.pl napisała:

K....!

Miałeś sporo czasu, aby zapoznać się z informacją, którą Ci podaliśmy, a zadajaesz pytanie sugerujące, że szkoda dla Ciebie tracić choćby sekundę!

Wydawało mi się, że kojot potraktował zbyt ostro.

formatting link
on w tym poście podał to o co pytasz teraz. Miało to miejsce 3 pełne doby,

5 godzin i 27 minut zanim zadałeś powyższe pytanie.

Ja postarałem się być w miarę moich możliwości pomocny.

formatting link
ło to miejsce trzy pełne doby i 6 godzin przed twoim aktualanym pytaniem.

W tamtej dyskusji

formatting link
łeś:> grupy dyskusyjne moim zdaniem powinny być miejscem gdzie można podzielić się

oraz na moje wyjaśnienia

odpowiedziałeś

Wygląda na to, że nie masz przemyśleń, a twoja upartość przypomina zwierzątko domowe popularne w basenie Morza Śródziemnego. Starałem się być jak najbardziej oględny.

Na stonie wspomnianej przez kojota są odnośniki "sklepy w/g kojota" i "kojotowe zakupy", oraz parę innych bardzo przydatnych. Każdy z nas był kiedyś początkujący. Mimo to dawno nie widziałem tutaj takiego zachowania jak twoje.

Moim zdaniem jeśli nadal będziesz tak traktował ludzi na tej grupie, to dla swiętego spokoju przestaną czytać twoje wypowiedzi i nie uzyskasz żadnej pomocy.

Rzekłem.

KAcper

Reply to
Kacper Perschke

Użytkownik "KAMPA-tech" snipped-for-privacy@gazeta.pl napisał w wiadomości news:dmakhq$3sc$ snipped-for-privacy@inews.gazeta.pl...

Wprawdzie, podobnie jak koledzy uważam, że jesteś modelowym trollem, ale może wyrosną z Ciebie ludzie :), więc podaję kilka adresów:

formatting link

Reply to
kyrzi

Użytkownik "Kacper Perschke" napisał w wiadomości

również witam,

[...]

"gdzie najlepiej "

[...]

- chodzi o to słowo... Znalazłem bardzo dużo sklepów zwykłych i internetowych w sieci. Odwiedziłem osobiście sklep Riku Modelsport... popytałem i dodatkowe informaje uzyskałem... Poczytałem też o materiałach do budowy modeli... wypowiedzi są różne, dlatego pytam na grupie, powtarzam jeszcze raz: [...]

"gdzie najlepiej "

[...]

oznacza to w domyśle, że wiem gdzie można kupić, proszę tylko o radę j.w.

tej wypowiedzi nie komentuję...

a Tobie bardzo dziękuję za podane informacje, które aktualnie przerabiam.

no wybacz, ale nie znasz mnie, zastanawia mnie co chcesz osiagnąć obrażaniem mnie...?? Czy ja używam w stosunku do Ciebie i innych obraźliwych epitetów?

Byłem, przeczytałem stronę "kojota" dosyc dokładnie i już dziękowałem, za pomoc - 1 postr na grupie. Przyznałem, ze jest ok, i że sporo się tu dowiedziałem. dzięki.

Widzę, że na grupie poza pomocą, za którą bardzo dziękuję, można głównie "oberwać po głowie". Jesem osobą przyjmującą informacje do wiadomości, jak każdy nie lubię jak się mnie obraża. Bo czy wielkim wyzwaniem i wielką satysfakcją jest obrażanie początkującego? Dla mnie nie, dlatego dziękuję Tobie za przypomnienie jeszcze raz linków i innym grupowiczom za informacje bardziej lub mniej przydatne.

również pozdrawiam. Kampa

Reply to
KAMPA-tech

Użytkownik "kyrzi" napisał w wiadomości witam...

90% z nich już znam, ale wreszcie konkret... Powiem tak: Nie mam stałego dostępu do internetu, dlatego bardzo mi pomogłeś. I dzięki za wiarę w ludzi!!

pozdrawiam

Paweł - Twój dłużnik...:)

Reply to
KAMPA-tech

czy to nie ten co dopiero chcial sklep modelarski otwierać ??

Conti

Reply to
Conti

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.