HITEC OPTIC 6 QPCM ???

Witam

Przejżałem dane dotyczące aparatury Hitec Opic 6 dostepne na Arthobby i Riku. Aparatura opisywana jest jako pracująca z modulacją PCM ale oferowany w zestawie odbiornik jest Fm jak do innych aparatur Hiteca. Jak to jest naprawdę z tym PCM ???

Pozdrowienia

Reply to
Paweł Pracki
Loading thread data ...

JK pisze:

Oczywiście, ale potocznie (i nie tylko potocznie, bo np. Futaba używa takiej nomenklatury na swoich stronach) PPM jest określane jako FM w opozycji do PCM. Oczywiście może to być mylące, więc warto się upewnić, czy ktoś mówiący o "FM" ma na myśli "PPM" czy "nie AM".

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa

JK <jarek@mikronika._USUNTO_.com.pl> napisał(a):

Witam

Jakkolwiek mamy dopiero koniec lata to pokornie posypuję głowę popoiołem, rzeczywiscie pomyliłem modulację z kodowaniem. Zainteresował mnie Hitec Optic bo ma dodatkowo syntezę częstotliwości.Czy rzeczywiści jest to koniec z kwarcami czt też może byc to koniec z modelem. Czy macie doświadczenia z niezawodnością w działaniu aparatur z syntezą ?

Reply to
Paweł Pracki

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.