I Mistrzostwa Polski Modeli Akrobacyjnych Zdalnie Sterowanych w klasie F3M - giganty- - Toruń

Witam!
Pragnę przypomnieć, poinformować, iż w dniach 25 - 26 sierpień w Toruniu
odbęda się I Mistrzostwa Polski Modeli Akrobacyjnych Zdalnie Sterowanych w
klasie F3M - giganty. Mamy 7 zgłoszonych i potwierdzonych zawodników, mamy
nadzieję że jednak na zawody przyjedzie i wystartuje jednak ktoś więcej.
Traktujemy te zawody jako naukę i dobrą zabawę z mozliwością spotkania się.
Więcej informacji na
formatting link

Pozdrawiam
Marek
GG: 4329550
ACRO TEAM
RC T o r u ń
formatting link

Reply to
marek.zakrzewski5
Loading thread data ...
Z przykrością informujemy, iż planowane na 25-26 sierpień w Toruniu zawody I Mistrzostwa Polski Modeli Akrobacyjnych Zdalnie Sterowanych w klasie F3M - giganty zostają ODWOŁANE !!!
Pozdrawiam Marek GG: 4329550
ACRO TEAM RC T o r u ń
formatting link

Reply to
marekzak
Użytkownik "marekzak" snipped-for-privacy@neostrada.pl napisał w wiadomości news:46cc50a9$ snipped-for-privacy@news.home.net.pl...
a mozna znać powód ?
Reply to
Jerzy
Witam Myślę, że się pospieszyliście z tym odwoływaniem. Do końca nie wiadomo ilu przyjechałoby zawodników. Jeśli zgłoszonych byłoby 8 to czy zawody odbyłyby się? A może musi być 9? Gdzie informacja, że warunkiem koniecznym do zorganizowania zawodów jest wcześniejsza rejestracja w internecie? Czy jeśliby zarejestrowało się powiedzmy 15 zawodników, a dojechałoby 7 to zawody nie odbyłyby się? Czy dobrze rozumuję? W zeszłym roku w Chrcynnie było 5 zawodników, w tym roku w Ostrowie - 7. To ilu wy się spodziewaliście? Pozdrawiam Władek Jarochowski
Reply to
Wladek_J
Toruniacy odwiołali zawody, z prostego powodu - BRAK KASY - taka impreza kosztuje organizatora min 800-1000,- zł (sędziowie) przy ilości 7 zawodników i braku dofinansowania imprezy ( MP F3M nie są dofinasowywane z AP) niestety wychodzi DEFICYT i kto ma dopłacić ???. W Ostrowie mamy "zasiłek" z Urzędu Miasta więc mimo startowego o połowę mniejszego niż w Toruniu nikt z nas nie dopłacił nawet złotówki.
Ale jestem dobrej mysli, że w przysłym sezonie sytuacja się wyklaruje i przybędzie jeszcze paru zawodników, bo zawody są naprawdę WIDOWISKOWE !! Dojdą do tego być może zawodnicy z Czech i Słowacji - mamy takie plany.
My na pewno zrobimy w Ostrowie zawody F3M .
Ale prawda jest taka, że jeżeli w Polsce na tego typu zawodach jest obsada ok 10 zawodników ,to to jest DUŻO !!
Reply to
Radek Oleksy
Użytkownik "Radek Oleksy" snipped-for-privacy@op.pl napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@newsgate.onet.pl...
Cześć. Moim zdaniem nie ma innej drogi niż szukanie sponsora, np. dla dużych koncernów 1000 zł to pyłek przy kwotach płaconych na reklamę w TV. Takie koncerny mają zaplanowaną pulę pieniędzy na reklamę i muszą ją wydać! często na akcje charytatywne dla poprawienia wizerunku itp. Mieliśmy dawniej taki niewielki sponsoring przy organizacji zawodów w Wawie. Można by było pomyśleć aby AP Sekcja Modelarska rozpoczęła poszukiwania stałego sponsora na dofinansowanie imprez ? (podpisanie umowy na dofinansowanie) wtedy imprezy w mniejszych miastach mają szansę.
A z tą wyższością prywatnych imprez nad AP to szkoda mi już pisać dlaczego większość Państw posiada taką organizacje jak AP i jakie zadania ma ona spełniać, których prywatny organizator show, czy pikników nie weźmie na siebie, no bo jak ? AP to coś więcej niż tylko organizator imprez. Natomiast można dyskutować nad jego nowoczesnym kształtem w realiach pseudo-rynkowych :)))
A jeśli chodzi o Toruń to tam macie podobno jakieś bogate radio :))
Pozdrawiam Andy
Reply to
Andrzej
Owszem mają bogate radio, ale tam trzeba zanieść kasę, najlepiej po 15-tym całą emeryturę HAHAHAHAHAHAHAHA!
Reply to
Robert
Andrzej napisał(a):
Cześć, myślę, że to sprawa czasu, realia są rynkowe i z pewnością zostaną wykorzystane. Wystarczy tylko, że rozwój rynku modelarskiego stanie się celem branżowego biznesu (globalnie w skali kraju). Nie dysponuję danymi, ale być może już dzisiaj można (tu bardziej kompetentny będzie Radosław) rozważyć definicję celu jako ogółu nakładu finansowego odniesionego do zakładanego wzrostu ilości młodzieży rozwijającej z pasją modelarstwo (późniejszych klientów). Chodzi o zwyczajne przekierowanie strumienia pieniędzy rodziców do branży modelarskiej (tzw. cele wyższe są oczywiste) np z wydatków pochodzących z chęci posiadania przez młodzież wielu nieużytecznych gadżetów, gier komputerowych i służącej temu infrastruktury.
Pozdrawiam, Gustaw
Reply to
Teresa Mądry

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.