manual do os max

Loading thread data ...
Reply to
Andrzej Kostkiewicz

Witam

jak juz to podaj koledze dokladny link, moze wisi na modemie i musi placic za kazda minute. Nawiasem mowiac nie ma ta (o ile dobrze widze) instrukcji do tych starszych silnikow. Ja moze mam gdzies taka, ale w tej chwili nie mam czasu szukac. Jesli nie znajdziesz to daj znac, albo po prostu napisz jakiej informacji potrzebujesz. Link do instrukcji OS Max

formatting link

Alex

Reply to
Alex
Reply to
Andrzej Kostkiewicz

Miałem kiedyś taki silnik (.10FP), sprzedałem go razem z modelem koledze, teraz przeczytałem instrukcję .10LA i mogę powidzieć, że owszem nie to samo jeśli chodzi o wygląd, ale parametry te same. Moc jest taka sama w obu silnikach, śmigieł używałem też takich samych jak zalecają dla .10LA, czyli 7X4. Świece też te same A3. Jeśli Ci bardzo zależy mogę kumpla poprosić o instrukcję silnika (jeśli nadal go ma) zeskanowac najważniejsze fragmęty i Ci wysłać mailem. Pozdrawiam, Piotr_O.

Reply to
Piotr_O

Poprawiłem błąd w słowie FRAGMENTY.

Reply to
Piotr_O

Troche OT ale jako cekawostka, w niemieckich czasopismach modelarskich (i wsrod moich berlinskich kolegow tez) seria FP uchodzi za znacznie lepsza i trwalsza niz jej nastepca LA. Ja kupilem na ebayu pare FP (10, 15, 25) i wszystklie chodza jak zloto.

Pozdrawiam

Alex

Reply to
rcflight

Do żarzenia świecy wystarczy jeden akumulator Nicd wielkości R 14. Natomiast jeśli Chcerz używać suchych baterii, ot muszą to być baterie alkaiczne. Np. Cox sprzedawał małe modele na uwięzi do których dołączany był pojemnik na dwie baterie R 20 połączone równolegle. W zestawie były dwie baterie alkaiczne i silniczek palił bez problemu. Ale zdecydowanie lepiej i taniej używać akumulatorów. Pozdrawiam, Piotr_O.

Reply to
Piotr_O

W miedzyczasie jestem w Wawie i tu mam oryginalna instrukcje do serii FP, wiec jesli beda jeszcze jakikolwiek niejasnosci to sluze

Pozdrawiam

Alex

Reply to
rcflight

Chłopie, baterie połączone szeregowo PODWYŻSZAJĄ napięcie, więc po połączeniu kilku - jak piszesz - możesz jedynie spalić świecę.

Pozdrowienia Sławomir 'Gmeracz' Gmerek =========================================== Polska Witryna Modelarska:

formatting link

Reply to
Sławomir Gmerek

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.