Nadajnik Robbe

Loading thread data ...

Do nadajnika dokup dowolny odbiornik na częstotliwosc na jaka jest nadajnik np-

35 Mhz,40Mhz,27Mhz i do tego musisz mieć komplet kwarcy nadawczy i odbiorczy (TX i RX)na częstotliwośc jak nadajnik i musi smigać
Reply to
jager49

Artur(m) pisze:

Zdaje się, że Twój sprzęt jest zabytkowy. Google nie bardzo go zna. Jest na pasmo 27MHz. Jeśli mam rację, to skompletowanie i usprawnienie może być trudne i zupełnie nieopłacalne. Ponadto pasmo 27 MHz jest pasmem "obywatelskim", jest bardzo zaśmiecone. Jeśli nie chcesz się zniechęcić do RC, lepiej kup normalną aparaturę modelarską na pasmo 35 lub 40 MHz z przynajmniej 4 kanałami. Taki sprzęt trzyma się obowiązujących i stosowanych standardów jeśli chodzi o odbiorniki, kwarce, serwa, wtyki. Używaną aparaturę "bezkomputerową" kupisz za jakieś 200 zł, a "komputerową" za drugie tyle.

Reply to
KoMarek

Nie polecaj pasma 40 MHz bo to pasmo tylko dla łódek. Przydziały poszczególnych częstotliwości dla kategorii modeli są jasno określone. Można to bez problemu poszukać w sieci. Sławek

Reply to
Slawek

Nie dość poszukać, można znaleźć, przeczytać i nie szerzyć nieprawdy na grupie

PMK

Reply to
PeKlesyk

Dnia 08.10.2009 PeKlesyk snipped-for-privacy@wierzbie.pl napisał:

Dowód w postaci URL poproszę.

KAcper

Reply to
Kacper Perschke

Aneks 8, strona 8

formatting link
PMK

Reply to
PeKlesyk

Dnia 09.10.2009 PeKlesyk snipped-for-privacy@wierzbie.pl napisał:

Nie tylko jak widać.

Bazując na przypisie "1) Wyłącznie do sterowania modeli latających." w pozycji 2 wspomnianej niżej tabeli polecałbym pasmo 35Mhz.

Dziękuję bardzo za przypomnienie!

KAcper

Reply to
Kacper Perschke

no i jak widać, to PeKlesyk powiedział że 40 MHz to pasmo dla łódek

brawo!

PMK

Reply to
PeKlesyk

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.