[plastik-pancerka] Wespe - rysunki.

Witam.
Mam ogromną prośbę. Czy ktoś ma rysunki tego pojazdu w skali 1:35 ?? Jeżeli
tak to czy mógłby mi je przesłać ( snipped-for-privacy@plusnet.pl).
Z góry dziękuję za materiały.
Pozdrowienia
GROBER
Reply to
Robert Grabowski
Loading thread data ...
No tak. Cisza.
Czy na tym forum są jeszcze jacyś modelarze plastikowi (klasa wystawowa)? Jak okiem sięgnąć to ponad 90% postów dotyczy tematyki RC. Wakacje się kończą, więc może się troche to wszystko ruszy.
A tak na marginesie to strasznie potrzebuje fotek i rys. tego pojazdu. Może jakieś konkretne linki ?? PLEASE !!!!
GROBER
Reply to
Robert Grabowski
Robert wyluzuj sie. Napewno ktos ma cos nt Wespe tylko moze nie jest to najwazniejsze na swiecie w tej chwili! Postawa roszczeniowa w tym wypadku raczej nie pomoze! Ja tez potrzebuje np rysunkow malowania Fw 190 D13 F.Goetza z ksiazki Yellow 10 J.Crandalla i spokojnie sobie szukam... Nic na sile :-)
KP
Reply to
Kuba Plewka
.... tylko młotkiem :) Ja tam nie widze nic z roszczeń. Po prostu mam prośbę. A tak z innej beczki to fajnie, że ktoś odpisał. Co tam na warsztacie oprócz wspomnianej foczki ? bo ja ma malowania do: Bf 109E-7/B z II./SchG 1 (front wschodni 1942-43); Bf 109F-4 z II./JG 52 Ofw.Schwientek -lotnisko Pitomnik jesień 42; Bf 109G-2 WNr.13566 z II./JG 52, Uffz. Waldmann, Kubań, jesień 42.
GROBER
Reply to
Robert Grabowski
hej a czego konkretnie szukasz?kolorowych schematów czy planów to w sieci raczej to nie znajdziesz.Znam za to kilka stron z fotkami oryginalnymi lub z muzeów.Radziłbym Ci także zapytać na:
formatting link
powinni Ci coś podesłać.Napisz czy jesteś zainteresowany tymi linkam? Radagast
Reply to
Radagast11
snipped-for-privacy@wp.pl napisał(a):
Poszukuje rysunki i fotki tego pojazdu. W zasadzie wszystko, bo chce wiedzieć czy Wespe w początkowej wersji miała montowaną haubice bez hamulca wylotowego czy też raczej od początku ją dostała. Pozatym wnętrze przedziału bojowego, napędowego i kierowania.
na:
formatting link
?
tymi linkam?
Jasne że jestem zainteresowany. No to cierpliwie czekam..... jak to mi ktoś poradził.
Pozdrawiam
GROBER
Reply to
Robert Grabowski
Ok masz tu pare linków,oto one :
formatting link
ciekawostka
formatting link
tylko coś znajdę to Ci podeślę.Co do hamulca wylotowego to podejrzewam,że był montowany od początku.Gdyż nawet montowany był on na samej haubicy polowej leFH18 105mm,a także na MarderzeI 39H(f). Radagast
Reply to
Radagast11
Sorry coś z tym ostatnim linkiem jest nie tak,oto poprawny :
formatting link
wejść w Archives,potem Panzerstoss i na samym dole znajdziesz Wespe (26 fotek).Sorry za taki opis ale inaczej nie idzie. radagast
Reply to
Radagast11

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.