prośba o informacj

Witam czytających. Czy ktoś z Was kupił lub zna możliwości aparatury Zebra ? Jej niezawodność ? Gdzie szukać informacji na jej temat.? Proszę o możliwie szybką odpowiedż bo popołudniu dzisiaj muszę dać odpowiedż czy ją kupuję czy nie. Pomożecie? (skąd my to znamy!) Janusz

Reply to
Janusz
Loading thread data ...

Janusz napisał(a):

..........

a) będzie trudno o odpowiedzi, bo to nowa rzecz na rynku b) nie ma powodu wątpić w opis na stronie AH - hitec to rzetelna firma c) co się śpieszyć - chyba nie wykupują tego na pniu ze sklepu? d) co ty pisać o możliwościach - najprostsza możliwa aparatura 4-ro kanałowa, nigdzie nie ma słowa choćby o rewersach. Czyli prosta do bólu

Jeśli się myśli o modelarstwie w perspektywie dłuższej niż 1-2 proste modele elektryczne - nie warto. Jak ma być szybko, tanio, do prostego modelu - może być.

Reply to
Krzysiek "kojot: Choroszko

...........

Poprawka - rewersy są :-0

kojot

Reply to
Krzysiek "kojot: Choroszko

Codziennie czytam to forum i Twoje wypowiedzi są zawsze trafiane w 10. Odpowiadając na moje pytanie trafiłeś w 9. Nie wziąłeś pod uwagę, że mam 72 lata i tego czasu zostało niewiele. Faktycznie miałem pytanie sprzedającego czy mają mu przywieżć czy nie. Mam mu do 16.00 odpowiedzieć. Wiem, że to Hitec i powinno być ok. Do tego twoje zdanie na temat tej firmy. Dzięki za odpowiedż. Pozdrowienia.

Reply to
Janusz

Janusz napisał(a): ..............

Nie desperuj.... jesteś w idealnym wieku - wreszcie masz trochę czasu :-)

Reply to
Krzysiek "kojot: Choroszko

Janusz ! Ja mam sporo mniej ale 50 poszło ! Wiek nie ma znaczenia -liczą sie uczucia . Świetny czas by cos robić tylko dla siebie !

Reply to
Roh

Dziękuję wszystkim. Jesteście mili.

Reply to
Janusz

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.