[Spam = sprzedam] Parę książek o Yama

No trudno.
Pomniejszam swoją kolekcję :/ Ssanie po kieszeniach się zaczęło :/
Parę pozycji wywiesiłem na Allegro. Zainteresowanych zapraszam:
formatting link
przepraszam. :)
Radek
Reply to
Ra-Deck
Loading thread data ...
Ceny minimalne? Eeee, odpuszczam sobie. Napalę się jak szczerbaty na suchary i po co? Po to żeby gryźć pazury, czy przebiję minimalną, czy nie. Szkoda zachodu :(
Pzdr, Pavvel
Reply to
nomail
Oczywiście mogę, ale po co? Wiem doskonale, że jest wielu obrońców ceny minimalnej, ale ja jestem jej zagorzałym wrogiem. Jeśli chcę za produkt 10zł, to daję aukcję od 10zł, a nie kombinuję od złotówki z ceną minimalną.
Może nie jestem alegrowiczem z ogromną ilością punktów, ale nigdy nie kupiłem nic, co miało cenę minimalną i nigdy nie kupię :)
Tyle w tej sprawie, Pzdr, Pavvel
Reply to
Pavvel
Pavvel napisał(a):
W każdej z tych aukcji jest napisane: "jeśli nie zostanie osiągnięta cena minimum, rozważę najwyższą propozycję" I oczywiście tak właśnie zrobię :)
BTW Minusem Allegro jest IMHO chory system kończenia aukcji - cwaniacy i sniperowcy ustawiają się na ostatnią sekundę i pykają po 20 groszy, żeby przebić konkurenta. Gdyby automat przedłużał zakończenie aukcji o np. 5 min. od ostatniego zalicytowania cała zabawa wyglądałaby dużo prościej. A przedmioty znajdowałyby rzeczywistych zainteresowanych (czyt. "napalonych" ;D ) kupców, a nie jak bywa często - handlarzy :/
Czekaj jak to było w tym dowcipie...? ... Icek, ale ty mi daj szansę, ty choć raz kup ten los!" ;DD
Pozdrawiam serdecznie, Radek
Reply to
Ra-Deck
Popieram, sam się zastanawiałem dlaczego tak nie jest, aukcja zawsze kojarzy mi się z 3-krotnym wezwaniem o przebicie najwyższej ofert, a to co jest na allegro to raczej przetarg ofert,szykujesz swoją ofertę i puszczasz w ostanich sekundach- albo albo.
Ale i tak jestem przeciw cenom minimalnym bo to do niczego nie służy, i tak nie przeszkadza głosować w ostatniej sekundzie, więc z zasady na aukcjez minimalną nie wchodzę..
zbyszek
Reply to
zbyszek

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.