Żywice poliestrowe

Czy może ktoś z kolegów wie gdzie moge kupić żelkoty poliestrowe lub epoksydowe w małych ilościach (ok. 1 kg) w różnych kolorach np. czerwony, niebieski, żółty, czarny itd, lub jak i czym barwić żywice przeźroczyste. Pozdrawiam Jacek

Reply to
Jacek
Loading thread data ...

A co będę miał z tego jak powiem ?

Reply to
Roh

Użytkownik Roh napisał:

wdziecznosc kolegi w potrzebie ? ;)

Reply to
AlexY

Tak więc uwaga ! Podaje namiary ! Sklepy gdzie mozna kupić koncentraty do samodzielnego barwienia żywicy !

Uwaga ! Uwaga !! Atancione ! Atancione !! Achtung ! Achtung !! Wnimanje ! Wnimanje !! Pozor ! Pozor !! Uj ! Uj !!(to po węgiersku)

Dowolna buda z farbami gdzie ma półce stoją koncentraty . Np.Castor.. , Ob........... (nie mylić z tamponami ),Praktic........... Sklep pana Józka,sklep pani Zosi (ona ma fajną córkę też tlenioną ale innymi farbami ) oraz sklep Schop COLOR sp zoo, sp ZOO .sp,jawna,sp tajna,sp niepewna i inne tego typu instalacje. Słowem wszędzie za 7-do 10 zł ! Wystarczyć ruszyć pugilares i dupę !

Reply to
Roh

ŻYCZĘ ci BYŚ wyrósł z pieluch, skończył przedszkole a może i podstawówkę. Byś kupił u p. Zosi lub Józka beczkę oleju i uzupełnił ubytki między klepkami w głowie (pod warunkiem że takową posiadasz). Wreszcie byś wiedział że przed ruszeniem pugilaresa i d.... trzeba ruszyć GŁOWĄ. NIE ŻYWIĄC DO ciebie OBRZYDZENIA ŻEGNAM cię OZIĘBLE. Cześć (to po polsku).

Reply to
jacek.mrozek

Zrobię to co NIGDY nie zrobiłem na preclu !

Wal sie młocie !

Reply to
Roh

stworzyłeś precedens :)

PMK

Reply to
PeKlesyk

............. i oby nie wszedł w zwyczaj.......... No kurka na wacie! To są ogólnie dostępne środki tylko trzeba ruszyć dupę z przed komputera i zapytać w sklepie ! Nawet w opisach jest podane ,że do poliestrów i epoxydów także.

Nie podam niuansów użycia bo jeszcze będę musiał jakiś olej specjalne sobie wlewać ! Ale gościu zagotował ! Chyba ujawniłem jego wielką tajemnicę !

Użytkownik "PeKlesyk" snipped-for-privacy@interia.pl napisał w wiadomości news:du7hh6$rh7$ snipped-for-privacy@proxy-gw.crc-polska.com...

Reply to
Roh

Roh pisze:

Towarzystwo ochrony ginących przypadków ostrzega: "CZEGO nigdy nie zrobiłem"

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa

Użytkownik snipped-for-privacy@opi.neostrada.pl> napisał :

.................

Ponapawam się tym tekstem. Jedną ze sztuk życia usenetowego jest umiejętność sprawdzenia komu się odpisuje i wykazanie odrobiny pokory wobec własnych braków wiedzy.... Obu rzeczy ci zabrakło.

Jak ostatnio widziałem Romka, to z pieluch jego dzieci wyrosły tak dawno, że już pewnie tego nie pamięta, a do pampersów dla dorosłych ciągle mu daleko :-)).

Co do ruszania głową, to przynajmniej w zakresie modelarskim Roh też to ładnych parę razy udowodnił :-))

Cóż, pozostaje ci zastosować się do własnej rady w zakresie tego oleju :-))))

Reply to
kojot

Użytkownik kojot napisał:

[...]

z wdziecznosci chyba nici...

:-> najbardziej pod to podpada

Reply to
AlexY

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.