Re: Pow?oka antykorozyjna zbiornika na wod? - cynk

> A czy cwiczyl ktos zagadnienia pomalowania wnetrza zbiornika
> > folia w plynie, taka jak do impregnacji scian w mokrych
> > pomieszczeniach?
>
> Wszystkie chwyty dozwolone. Zależy co to za woda. Jeśli do picia, to
> trzeba by zobaczyć co tam się wydziela z tej folii w płynie.
> Przypuszczam że żadnych atestów spożywczych nie ma. Chociaż, jak się
> zobaczy że kiedyś wodę pitną dostarczno do miast rurami ołowianymi...
No i zawsze można kupić gotowca z plaskitu
formatting link
Reply to
Konrad Anikiel
Loading thread data ...
Użytkownik "Konrad Anikiel" snipped-for-privacy@gmail.com napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@x41g2000hsb.googlegroups.com...
Wątpię że przyczepność tej powłoki będzie wystarczającza. Nie dodoałem zresztą na wstępie że ten zbiornik będzie podziurawiony kilkoma przyłączami i będzie w nim występowało lekkie podciśnienie. Ma on służyć jako zbiornik odpowietrzający na króćcu ssącym pompy do hydroforu bo niestety w wężu ssącym pojawiają się sporadyczne bąbelki powietrza, których nie mogę wyeliminować w inny sposób - Studnia zakryta i położone na niej ażurowe płyty obsiane trawą.
Woda to zwykła studzienna do podlewania, z płytkich warst, ujęcie max 4 m pod powierzchnią gruntu. Także żadnych atestów nie potrzebuję - myślę że nawet gdyby ta folia w płynie była w jakiś sposób szkodliwa. To woda do podlewania będzie sie nadawała.
Gejzero
Reply to
Gejzero

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.