UDT - który?

Nie wiem, czy dobra grupa, ale liczę, że mi pomożecie. Chodzi o to, który UDT jest tu właściwy terytorialnie? urządzenie pracować będzie w Pawłowicach - podlega pod UDT Katowice. Firma, która jest właścicielem urządzenia ma siedzibę w Jastrzębiu - podlega pod UDT Gliwice. Gliwice według siedziby firmy, czy Katowice według miejsca, gdzie zainstalowane będzie urządzenie? Jacek

Reply to
Jacek
Loading thread data ...

Zgaduję że UDT rachunków za telefony nie płacił i im odłączyli. Od pewnego czasu czekam aż ktoś zada pytanie czy papier toaletowy można prać. Niedługo się doczekam.

Reply to
4kogutek44

W dniu 2015-08-13 o 18:24, snipped-for-privacy@gmail.com pisze:

Ty się Kogutek nie wyżywaj, bo o 17:17 już tam nikt nie pracuje poza sprzątaczkami, a ta wiedza potrzebna mi jest jeszcze dziś. Jacek PS wiesz?

Reply to
Jacek

W dniu czwartek, 13 sierpnia 2015 18:50:20 UTC+2 użytkownik Jacek napisał:

Jakby wiedział to by tu nie pierdolił tych bzdur niezawodnie od tylu lat. Przynajmniej jest wesołość powszechna, a za internet już się nie płaci od kilobajta, więc szkodliwość społeczna znikoma.

PS. Rejestrujesz w miejscu eksploatacji.

Reply to
Konrad Anikiel

W dniu 2015-08-13 o 19:37, Konrad Anikiel pisze:

Dzięki.

Reply to
Jacek

W dniu czwartek, 13 sierpnia 2015 18:50:20 UTC+2 użytkownik Jacek napisał:

Wyżyware kogutkum est, jak mówili starzy Rzymianie :]

L.

Reply to
Lisciasty

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.