Znów Ansys - PostProcesor i przemieszczenia kierunkowe

Witam

Jest przeprowadzona analiza. Chcę odczytać wyniki - przemieszczenia wypadkowe - nie ma problemu. Chcę odczytać przemieszczenie kierunkowe wzdłuż np. osi X to się nie da. A nie da się z tego powodu, bo Ansys pokazuje wyniki przemieszczeń względem globalnego układu współrzędnych, a nie względem lokalnego układu przyczepionego do przedmiotu, względem którego potrzebuję odczytać wyniki. I teraz proszę o rozwiązanie tego problemu. Czy ktoś może mi podać jakąś tajną komendę Ansys'a która mi to umożliwmy, albo przynajmniej wskaże czego szukać? Chodzi mi o zmuszenie Ansys'a do przekręcenia układu globalnego - co jest chyba niewykonalne, albo przekręcenia "wyników" co jest bardziej wykonalne. Tylko jak?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Krzysiek

Reply to
Oneiroo
Loading thread data ...

RSYS,nr ukladu ?

Reply to
ja

Oneiroo wrote: .

Odpowiedź "jak" już dostałeś, ja tylko dam Ci radę - naucz się korzystać z helpa, Twoje życie będzie znacznie łatwiejsze. O wyjątkowo trywialnych rzeczach piszesz że są niemożliwe, po kilku minutach szukania w helpie spokojnie byś to znalazł...

Reply to
KZ

Dziękuję za odpowiedź, bardzo było przydatna.

Co do szukania, to masz rację,tylko czasami nie wiadomo co wpisać w pole "wyszukaj" helpa :/

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam, Krzysiek

Reply to
Oneiroo

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.