Elefant z Italeri (1/72)

Witam, Ostatnio widzialem, "nowe" ;-) modele w ofercie Italeri. Mam w zwiazku z tym pytanie: jak wyglada pod wzgledem jakosci itp. Elefant w 1/72? Sklejal go juz ktos?

Z gory dzieki za informacje i pozdrawiam

Reply to
Be
Loading thread data ...

Ja mam, jeszcze nie sklejałem, zabiorę się za niego w przyszłym tygodniu. Jest to ESCI, troszkę już widać, że formy nie są nowe. Tworzywo dosyć twarde, ale bardzo niewielkie ilości nadlewek. Dołączona jedna figurka - poniżej krytyki jak dla mnie - taki mały grubasek, z niebardzo wiadomo czym na głowie, z dużą przewagą nadlewek i przesunięć. Sam model wygląda ładnie - pod względem wizualnym - co do wymiarów się nie wypowiadam, bo nie mam z czym porównać. Gąsienice - częściowo w całości plus kilka ogniw pojedynczych - niestety też z twardego tworzywaTak czy inaczej szukałem takiego od kilku miesięcy i dobrze, że jest chociaż taki :) Pozdrawiam TRUST

Reply to
TRUST

Znalazlem taki komentarz dotyczacy Elefanta ESCI (wiec powinno byc to samo): "Represents the late version of the Ferdinand tank destroyer. Overall level of detail is very nice, but there are a couple of minor inaccuracies, and the bogie wheels are represented with single, double-wide wheels, instead of a pair of wheels." Osobiscie skleilem WC-51 Dodge (Italeri). Ogolnie przyjemny model (sporo szczegolow, zwlaszcza podwozia). Kleilo sie go jednak tak sobie (nie wszystko pasowalo idealnie do siebie).

Witam,

Reply to
Cretu

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.