gdzie kupić?

Gdzie kupić silnik Evolution .46NT ? Nie znalazlem żadnego polskiego sklepu z tš ofertš, nie znalalzłem zagranicznego sklepu, który wysyła przesyłki do Polski, a oferuje sprzedaż tej maszynki. Jedyny sklep, który był trafiony, to

formatting link
aktualnie nie ma tego silnika na stanie. Przerzuciłem ponad 50 znanych mi sklepów, ale bezskutecznie. Czy może mi ktos pomóc?

PiotrekS

Reply to
Piotr Sobierajewicz
Loading thread data ...

Użytkownik "Piotr Sobierajewicz" <p snipped-for-privacy@wp.pl napisał w wiadomości news:e9m3nh$2rs$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...

A co ten silnik ma takiego że nie można go zastąpić innym dostępnym w kraju ? Napisz nam tutaj bo nie mam czasu szukać.

Pozdrawiam Andre

Reply to
Andrzej

Użytkownik "Piotr Sobierajewicz" napisał:

IMHO troche bez sensu. Nikt nie sprzedaje tego silnika w kraju, wiec nie ma tez do niego zadnych czesci. Jak cos nawali/zgubi sie to tez bedziesz zamawial i czekal, czekal, czekal...?

Wstaw cos normalnie dostepnego i po sprawie.

Reply to
Darek F.

A myślałem, że napisałem wszystko jasno i czytelnie. Pierwsze i ostatnie zdanie powinno w całości załatwić nurtujący mnie temat:

"Gdzie kupić silnik Evolution .46NT ? (...) Czy może mi ktos pomóc?"

Oczywiscie w środku był tzw. wypałniacz, żeby ktoś nie odstawił mnie na bocznicę.

Wybór padł akurat na ten silnik ze względu na moja ciekawość, natomiast przedstawione przez wszystkich kryteria były dla mnie nie istotne. Mam OS-ę, Magnum, GMS, i in. Po prostu chcę kupić Evolutiona i ..... i już. TH nie ma go w swojej ofercie.

Liczyłem po cichu na Kojota wiedząc, że często wskazuje ciekawe miejsca zakupu. Ponawiam zatem jeszcze raz pytanie: Gdzie kupić silnik Evolution .46NT ?

Oczekując odpowiedzi, serdecznie wszystkich pozdrawiam.

PiotrekS

Reply to
Piotr Sobierajewicz

Piotr Sobierajewicz napisał(a): ............

A to dobry argument.

.........

chlip, chlip - pierwszy raz słyszę o takim silniku :-[

kojot cienki bolek :-((

Reply to
Krzysiek "kojot" Choroszko

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.