Kidy w kioskach ukazuje się nowy MM??

Loading thread data ...

Użytkownik karramba napisał:

rozmaicie czasem co 3 miesiace.... polecam prenumerate

Reply to
AlexY

Szkoda. Nie jestem na bnieżąco z kupowaniem MM bo niekiedy zamieszczają statki których wogole nie kleje. W ostatecznosci moglbym skleic czołg.To jest powod gdzie nie chce mi się zamawiać prenumeraty. Samoloty i śmiłowce- to jest to czym jedynie się zajmuje.

Reply to
karramba

Użytkownik karramba napisał:

zatem dodaj sobie do ulubionych stronke

formatting link

Reply to
AlexY

Najciekawsze, że na stronie MM jest info o ukazywaniu się MM nieprzerwanie od 1957 roku.... Jak mnie pamięć nie myli to zawsze MM miał "przerwy" w wydawaniu nr. Tyle tylko, że usiłowano "wyrównać czas" i po opóźnieniach nie wydawano np: ostatnich nr w roku i zaczynano nowy rok o czasie... i w ramach rekompensaty wydawano nr.dodatkowy... Teraz bieżący nr to 6/2204 a zdaje mi się, że już kwiecień 2005.... Zrobiliby kwartalnik i może byliby o czasie.... Kiedyś kłopoty tłumaczono brakiem przydziału kartonu i możliwości drukarskich w Wojskowych Zakładach Graficznych zajętych inną ważna pracą. Teraz tych kłopotów chyba nie ma ? A przed laty zdawało mi się, że regularniej ukazują się modele wydawane przez wyd. MON.W każdym razie były łatwiej dostępne (bo kosztowały 2xMM) wydawane w objętości podwójnego nr MM (10-12 ark) zawierające plany dużego modelu np: Ił-18, Ił-28, Carawelle, 103M etc...dostępne kiedyś w wybranych księgarniach. Wtedy były to jedyne wydawnictwa kartonowe.

pozdrowienia Piotr W.

Reply to
Piotr W.

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.