RC lotnicze, co jest wart MVVS?

Witam,

Pytanko: czy ktoś może mi doradzic co wybrac? Jestem rozdarty w kwestii wyboru pomiędzy silnikami OSmax .46LA a MVVS7.5GFS/R ABC. Cena jest zbliżona, osiągi wymiary i waga także. Niby OS to marka ale MVVS jest łożyskowany kulkowo i f-ma ModelPartner go sprzedaje więc to też o czymś świadczy - od razu mówię, że na OS seri FX nie mam kasy. Nie mam żadnych doświadczeń z MVVS więc może ktoś mi doradzi. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie.

Pozdrawiam, Zbyszek Koczorowski

Reply to
jetfan
Loading thread data ...

a MVVS to nie? MV'y są mocniejsze od OSów LA. Nie tylko chodzi o łożyska. Fakt, że niektórzy mają z nimi problemy jeśli chodzi o regulacje ale dobrze wyregulowany działa bez problemu. Są używane jako silniki wyczynowe. W tym momencie bardziej polecam MVVS'a niż OS'a LA

pozdrówka

mRqS

-=RC Latające=-

formatting link

Reply to
mrqs

Skorzystałem z podpowiedzi i już zamówiłem MVVS 8.. itd. Różnica w cenie, w stosunku do ModelPartnera to troszkę ponad 70 zł - więc jest o co walczyc. Zobaczymy czy realizacja zamówienia też będzie taka pozytywna jak i cena. Mam nadzieję, że tak i będę mógł polecac ten sklep/stronę z czystym sumieniem.

Pozdrawiam, Z.K.

Reply to
jetfan

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.