Re: Kupie szybowiec

powiedział ze dowolny :))

----- Original Message ----- From: "Conti" snipped-for-privacy@konto.pl To: snipped-for-privacy@newsgate.pl Sent: Sunday, July 20, 2003 10:35 PM Subject: Re: Kupie szybowiec

Reply to
Major
Loading thread data ...

kazdy "stanadrd" rozumie inaczej

----- Original Message ----- From: "Conti" snipped-for-privacy@konto.pl To: snipped-for-privacy@newsgate.pl Sent: Sunday, July 20, 2003 11:13 PM Subject: Re: Kupie szybowiec

Reply to
Major

Cze SPEC!

No dowolnych rozmiarów szybowiec w twoim wypadku nie wchodzi w grę, ponieważ to twój pierwszy model (1,5- 2,0 m rozpiętości). Jeżeli ci zależy na cenie, to zrób powyższy z planów (z balsy, metodą konstkukcyjną) i będzie to kosztować tyle samo.

Pozdrawiam, Szymon Bartuś

Reply to
szymon.bartus

Cześć

no ok. niech będzie 500. Ale niżej to będzie ciężko. aha.. no i używane. Dolicz do tego serwa i parę innych "drobiazgów"

to nie jest bez znaczenia.

wystarczy kawałek łąki

Reply to
Marek 'mRqS' Szulen (http://rc.marekszulen.net
  1. Radio 3 kanalowe pełen zestaw 425zł
  2. Co to za róznica jakie wymiary mi chodzi za 50zł na std. wyposazenie i tyle
  3. Chdzi mi o to że nikt mi nie pozyczy holu a łok to mam tyle że ho ho full
Reply to
sebolino1000

a to jak taki madry jestes to sobie zbuduj z 3 desek i jeszcze Ci zostanie. nie ma radia 3 kan. do lotniczych RC. W sumie mozna latac na Rangersie 2 kan. ale co to za latanie???? to aparatury dla łódek i samochodów. A ciekaw jestem jak nie na holu to na czym bedziesz wyciagac ten szybowiec? gumie do żucia? a roznica w wymiarach to roznica w materiale a to sa koszty, mnie sie to wydaje raczej oczywiste :o)))))))))) no ale widze, ze nie kazdemu.

Reply to
tomii

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.