skaner 35 Mhz

Loading thread data ...

Użytkownik Wladek_J napisał:

Jak widać albo sam odbiornik bez wyświetlacza albo sam wyświetlacz bez odbiornika... ;) Obawiam się, że za tę cenę (1000-1500zł) nic innego mieć się nie da. Przenośny analizator telekomunikacyjny, którym można także podglądać sygnały i zakłócenia w pasmach radiowych to wydatek co najmniej 1500, ale dolarów :) I to za prościutki model, taki "normalny" to 2500-3500$.

Reply to
A.Grodecki

Kupic uzywanego YAESU VX2R za 750zł i po sprawie... mały-mieści sie w najmniejszej kieszeni przy okazji mozna posłuchać niebieskich, lotnisko i firmy ochroniarskie, radio posiada wskażnik sygnału i łatwo sprawdzić czy kanał jest zajety czy to tylko przebicie o małym natężeniu z innego kanału. pozdr DJDIT

formatting link

Reply to
DJDIT

Użytkownik A.Grodecki napisał:

to jakis prostszy chyba :) w poprzedniej robocie mialem rohde-shwarz'a o wartosci mercedesa wysokiej klasy, ale w sumie to byl tester radiokomunikacyjny :)

Reply to
AlexY

Użytkownik AlexY napisał:

Takie przenośne, bateryjne, przypominające duży miernik uniwersalny, nie kosztują aż tak wiele. Nie są ani takie selektywne ani czułe jak rasowy sprzęt do postawienia na stole. Starszy analizator widma z 2-ej ręki, bardzo przyzwoity, można nabyć już za 2500$. Tester radiokomunikacyjny tak samo. Do sprawdzania zajętości kanałów aż nadto :)))

PS Ktoś coś wspominał że RC jest drogie? Czy się przesłyszałem? ;)

Reply to
A.Grodecki

Użytkownik PeKlesyk napisał:

Wiadomo, co firma to firma, a nie niemiecki wyrób toporem ciosany.

Taki też jest za słaby:

formatting link
coś takiego:
formatting link
niedrogo

W każdym razie do muchy (modelarskich potrzeb) nie ma co z armaty strzelać :)

Reply to
A.Grodecki

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.