skanery czestoliwosci 35MHz ??

witam
czy ktos stosuje taki sprzet? na ile te modelarskie gadzety sie sprawdzaja widzialem urzadzenie robbe z diodami przy kanaach no i jest jeszcze
takie cudo Ax7000
http://www.nemtoys.gr/index.php?target=products&product_id=29780
jak maja sie do takich sprzetow skanery krotkofalarskie i ktore z nich moga wyswietlic jeszcze inforamcje o zajetych kanalach - jakis analizator widma czy cos takiego?? ew jak i czy da sie stosowac zwykly skaner krotkofalarski bez takiego analizatora?
pozdrawiam
Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload
snipped-for-privacy@o2.pl wrote:

Witaj,
Co do Robbego to byly opinie na grupie - szmelc.
Link ktory podales nie ma takiego artykulu.
Jednym z lepszych skanerow jest kupienie zestawu odbiornik + specjalny kabel z przejsciowka na RS232 niemieckiej firmy ACT. Do tego dokupujesz starego palmptopa i kabelkiem od synchronizacji laczysz calosc. Więcej info na: http://www.acteurope.de/html/body_uberwachungs-software.html
Natomiast jakbys bardzo chcial diodki to jest specjalny zestaw do tego odbiornika (byl uzywany na pikniku na gorze Zar ale zeszlym roku jakos nie widzialem).
http://www.pp-rc.de/SHOP/pscanner.htm
Pozdro
Jakub_RC
Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload
Cześć,
generalnie - dobre są takie które używają odbiorników modelarskich. Inne mają niestety beznadziejny zasięg. Robbe np. ze 200 metrów :-( Poza tym w tymże właśnie diody są tak beznadziejne, że i tak na słońcu nie widać czy coś świeci.
Próbowałem kiedyś skanerów ręcznych - niemodelarskich (Uniden ekstra kupiony w USA bo jako jeden z niewielu miał w tamtej wersji 35MHZ) ale też to było nie to.

Alternatywnie zamiast Palma można użyć UniTestu: http://www.pp-rc.de/SHOP/punitest2.htm Wada = droższy; zaleta = wiele innych bardzo przydatnych funkcji

Był i w ub. roku na Zarze i będzie w tym :-)
Pozdrawiam Piotr
http://www.piotrp.de
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload

Polytechforum.com is a website by engineers for engineers. It is not affiliated with any of manufacturers or vendors discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.