Latające taksówki w Dubaju

Tych chińskich jak narazie nie widać, choć już lipiec. A tu jacyś Niemcy wyskoczyli z tym samym. Robi się coraz ciekawiej. Albo tych zjednoczonych piratów arabskich się tak łatwo oszukuje, albo te taksówki to teraz każdy może robić.
formatting link
Reply to
Konrad Anikiel
Loading thread data ...
Użytkownik "Konrad Anikiel" napisał w wiadomości grup
Czasy takie, ze byc moze kazdy moze robic. Silniki kupi, zasilacze kupi, baterie kupi, pozostaje poskladac. Mam wrazenie, ze tak sie teraz robi np tramwaje, autobusy, a moze i pociagi.
Ale Niemcom przeciez nie mozna odmawiac doswiadczenia w lotnictwie.
A Arabowie ... moze nie trzeba ich oszukiwac, na razie mowa o umowie na testowanie :-)
Zobacz to
formatting link
To ustrojstwo znicza nie zdmuchnie, zamiast zapalic ?
J.
Reply to
J.F.
ciekawe zagadnienie poruszyles. Rower mozna sobie zrobic, wrotki, deskorolke z silnikiem spalinowym albo elektrycznym. I mozna na takich sprzetac przemieszczac sie w przestrzeni publicznej. Podobno nie wolno jezdzic rowerem co ma jedno kolo bo kierownicy nie ma, ale to jakis kraweznik w tv mowil i mu nie do konca wierze. A jak ktos sobie zrobi jakis wiertalot to od jakiej wysokosci lotu podpada to pod Urzad Lotnictwa Cywilnego? Jak by latal 10 centymetrow nad chodnikiem to tez musi miec licencje pilota i zarejestrowany statek powietrzny? A co z taka zabawka na ktorej na strumieniu wody sie lata nad woda. Jak w pysk jest to statek powietrzny, albo wodno powietrzny. Co w takiej sytuacji zrobic z takim co o tyczce skacze albo na nartach ze skoczni. Czy taki skoczek musi miec czarna skrzynke?
Reply to
4kogutek44
Kolejna strona prosi mnie o wyłączenie Adblockera. A jak nie, to mam zapłacić. To już plaga jest. Na razie dalej bojkotuję.
Ten chiński miał być autonomiczny. To znaczy po wejściu do piekielnej maszyny wpisujesz adres i ona sama tam śmiałka doprowadza drogą powietrzną. Tu też tak ma być?
Reply to
robot
W dniu wtorek, 18 lipca 2017 18:32:59 UTC+9 użytkownik robot napisał:
Ma być.
Reply to
Konrad Anikiel
W dniu 18-07-17 o 11:32, robot pisze:
Poszukaj Anti-Adbloker Killer - taka nakładka na przeglądarkę. Radzi sobie nieźle z tymi blokadami. Zaledwie w kilku wypadkach miałem problemy, a i to przejściowe, bo po pewnym czasie poprawiają ten problem.
Reply to
Robert Tomasik

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.