portal nanonet.pl zaprasza na kurs

Szanowni Państwo,
Portal NanoNet.pl we współpracy z EIT+ organizuje BEZPŁATNY kurs propagujący NANOTECHNOLOGIĘ, dlatego chlelibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do wzięcia
udziału w naszym przedsiewzięciu.
NanoNet.pl jest organizacją pozarządową i non profit zajmującą się propagowaniem szeroko rozumianej nanotechnologii i nano-nauki oraz wspieranie działalności "nano" w Polsce. Przygotowywany kurs będzie dostępny drogą internetową (wymagany jest tylko dostęp do internetu i przeglądarka internetowa) oraz będzie miał formę e-learningu. Akcja ta głównie skierowana jest do studentów oraz do absolwentów, młodzieży wybierających studia jak i do wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie nanotechnologii. Kurs ten będzie przybliżał aspekty nanotechnologii, badań i postępu w tej dziedzinie oraz zastosowania nanotechnologii w przemyśle. Kurs będzie prowadzony przez specjalistów z uczelni wyższych z całej Polski oraz przez prowadzący z przemysłu (potencjalnych pracodawcy!). Kurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach NANOTECHNOLOGIA i NANOAPLIKACJA.
Więcej szczegółów na temat kursu pod adresem http://www.nanonet.pl/index.php?option=com_content&task=view&id74&Itemid=2 12
Wszystkich prosilibyśmy o przekazanie informacji zainteresowanym oraz zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu i zachęcamy do współpracy jako partner w propagowaniu nano-nauki.
Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy wiele ciekawych informacji i poznania nowej technologii, która na dobre wnika do naszego zycia. Przyblizymy jej dobre i zle strony.
Dla naszych Partnerów przewidujemy publikacje informacji o Nich na naszych stronach - jest to świetna reklama Państwa działalności naukowo-edukacyjnej oraz komercyjnej związanej z nanotechnologią.
Pozdrawiamy Serdecznie
zespół NanoNet.pl www.nanonet.pl
Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload

Polytechforum.com is a website by engineers for engineers. It is not affiliated with any of manufacturers or vendors discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.