rm-win

Loading thread data ...

formatting link

Reply to
Quis

To znaczy: poszukujesz wersji nielegalnej?... A dlaczego uczelnai nie zapewni ci dostepu do pelnej wersji skoro taka wersja jest potzrebna?...

A.L.

Reply to
A.L.

thorge21 snipped-for-privacy@o2.pl napisał(a):

mam działającą 9.18 (4 stale, 2 żelbety, 2 drewna)do tego płyta i fundamenty

Reply to
ggfgfg fgfgfg

Dnia 2005-12-06 02:03, Użytkownik A.L. napisał:

Najprawdopodobniej chodzi o to żeby student przynajmniej raz przeliczył to i owo ręcznie zanim zacznie korzystać z oprogramowania. Praktyka o tyle dobra że prowadzi do nabycia pewnego wyczucia, które pozwala wyłapać kiedy z użytego programu bzdury wychodzą (najczęściej z powodu błędnie wprowadzonych danych, czasami z powodu błędów w oprogramowaniu). Jeżeli program jest potrzebny do pracy dyplomowej to polecam podsunięcie promotorowi koncepcji napisania do firmy prośby o udostępnienie wersji ograniczonej czasowo - taki numer chwyta np. w przypadku Robota.

Reply to
Michal Grodecki

Michal Grodecki napisał(a):

Seria ABC też. Ja robiłem w ABC RAMA w wersji 6.2 o ile pamietam. Po zakończonej pracy odesłałem klucz. Moim zdaniem programy są świetne. Dużo bardziej przejżyste niż robot, na którym też robiłem obliczenia dla porównania wyników - ale kazdy ma swoje wady i zalety.

Reply to
Przemek I.

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.