Bagnet - z czego ??

Loading thread data ...

z rowingu szklanego albo węglowego nie pękaja nie rdzewieją i można je wylaminować od razu zgięte pod kątem wzniosu skrzydła.

Reply to
eeemil

jesli skrzydło ma ponirzej 1.5 metra rozpiętości (w uszatym szybowcu nawet 2 m) to możesz zrobić z rowingu węglowego :bierzesz kawałek prostej i gładkiej deseczki o długości 250 mm i przyklejasz do niej (cyjanoakrylem) dwie sosnowe listewki o grubości 1.8 mm w odstępie 10 mm - i już masz forme na bagnet kladziesz na to folie do żywności (jak najcieńszą)i układasz nasączone pasma rowingu jak bedą miały właściwą grubośc albo ciut większą kladziesz na to drugą deseczke (też oddzielona folią) i dociskasz . po 24 h rozbierasz całą konstrukcje przycinasz bagnet i oszlifowujesz .(z włókna szklanego muszą być szersze) zanim wpadliśmy na tą technologie z kolegami to zawsze mieliśmy problemy z kawałkiem stali na bagnet i jej obróbką .

Reply to
eeemil

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.