e-sklep

Witam,
Chciałabym za pośrednictwem internetu kupić na święta koledze model okrętu. Stąd moja prośba o pomoc: czy są w Polsce jakieś dobre i
sprawdzone e-sklepy w których można wybrać model, przeczytać jego opis i zobaczyć jego zdjęcie.
pozdrawiam i z góry dziękuje, Kasia
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet /

Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload

Witaj,
wejdz na strone www.laurent.modelarz.com, to przedstawiciel Graupnera, który produkuje fajne łódki www graupner.de. Tego na sklepie raczej nie ma, ale można spokojnie zamowic.
Pozdrawiam,
Michalm
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload
"Kasia Kwiatek" wrote

Witaj Kasiu.
Po pierwsze postaraj Sie sprecyzowac, czy mialby byc to model redukcyjny (plastykowy / drewniany) czyli taki w konrektnej skali (1:72, 1:32 etc..) do skladania, a moze ma to byc okret zdalnie (radiowo) sterowany? a moze model kartonowy?
modele redukcyjne kupic nalatwiej i chyba najwiecej tego na internecie. modele zdalnie sterowane... tez nie powinien byc problem, jezeli chodzi o karton, to najlepiej poszukac w wydawnictwach. bodajze co miesiac ukazuja sie wydawnictwa zawierajace modele kartonowe. niestety nieznam tytulow, ale mozna sie przejsc do empiku, ktore zazwyczaj sa bogato wyposazone i poszperac.
pozdrawiam. Marcin Strzelecki - Szczecin
Add pictures here
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload

Polytechforum.com is a website by engineers for engineers. It is not affiliated with any of manufacturers or vendors discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.