UWAGA NA SKLEP I SPRZEDAJĄCEGO NA ALLEGRO !!!

Witam

Chciałbym ostrzec wszystkich modelarzy i nie tylko przed sklepem modelarskim

formatting link
oraz przed sprzedającym na allegro pod nickiem " tu62"

Nie wiem czy w sklepie pracuje kilka osób czy jedna osoba, wiem za to że zostałem oszukany przez sprzedającego na allegro "tu62" który reprezentuje w/w sklep.

Kupiłem trzy spiralne wężyki sylikonowe. Po 15zł za każdy, cena wydawała się atrakcyjna bo tego typu wężyki w renomowanych sklepach modelarskich kosztują znacznie więcej.

Po paru dniach od zakupu przyszła paczka a w środku 3 wężyki lecz nie sylikonowe , lecz ze zwykłego jakiś twardego igielitu, podobnego do tego z jakiego były wykonane wężyki do instalacji paliwowej w maluchach w latach

70-tych ubiegłego wieku. Napisałem reklamacje że chce zwrócić towar i chce otrzymać 100% kosztów jakie poniosłem. W odpowiedzi na meila było napisane że wężyk jest sylikonowy a o reklamacji to jest napisane na stronie sklepu.

Może sprzedający w tym sklepie nigdy nie widział i nie dotykał sylikonu dlatego tak się zachował. Moje zdanie jest takie że świadomie sprzedaje kiepski towar licząc że na niskie ceny skuszą się młodzi i niedoświadczeni modelarze.

Gdyby sprzedający "tu62" uznał moją reklamacje i zwrócił mi pieniądze było by ok. Lecz tak się nie stało i dlatego sądzę że mnie oszukał

Nie polecam nikomu tego sklepu bo szkoda wydawać pieniądze na kiepski towar. Lepiej zakupy robić w sklepach cieszących się dobra opinią

Nie sądzę żebym był jedyny niezadowolonym klientem dlatego osoby które czują się oszukane przez sklep

formatting link
lub allegrowicza tu62 niech opiszą swoje zakupy. Niech kiepskie sklepy stracą klientów i wyginą śmiercią naturalną

Niezadowolony klient sklepu

formatting link

Reply to
Niedzwiedz100
Loading thread data ...

A ja jestem zadowolonym klientem dedykowanego sklepu , moj wezyk spiralny zakupiony w TH kilka lat temu , ktorego prodecentem jest Hobbico nie jest silikonowy a Vinylowy ( to tak OT )

Andrzej

Reply to
Andrzej Kostkiewicz

Witam

Kupowałem kilkakrotnie u tego pana i towar był zgodny z opisem i dostarczony na czas.

Na stronie masz napisane, że możesz zwrócić towar w ciągu 10-dni, więc, o co się rozchodzi - idź na pocztę, dopełnij formalności opisanych w warunkach reklamacji, i czekaj aż wymagana kwota wróci na Twój rachunek.

Jak nie wróci to wtedy zacznij robić raban.

Chyba dość emocjonalnie podchodzisz do sprawy.

Pozdrawiam

Tomek

Użytkownik "Niedzwiedz100" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:dcvtc2$l7e$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...

Reply to
Tomek Nawacki

Użytkownik "Niedzwiedz100" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:dcvtc2$l7e$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...

Witam !

Kolego nie dziw się ze zostałeś tak potraktowany. Prawdopodobnie facet nie odróżnia silikonu od poletylenu. Przeczytaj książkę którą sprzedaje (ABC samolotów zdalnie sterowanych), i chyba jest jej autorem. Jest tam kupa błędów, a już pojęcie autora o aparaturach R.C. jest zerowe.

Pozdrawiam Jerzy

>
Reply to
grupy

------------------------------------------------

"... i czekaj aż wymagana kwota wróci na Twój rachunek. Jak nie wróci to wtedy zacznij robić raban. Chyba dość emocjonalnie podchodzisz do sprawy. Pozdrawiam

------------------------------------------------

Nie jest to moja pierwsza transakcja. Nie pierwszy raz trafił mi się kiepski towar. Jednak podejście do reklamacji sklepu RCABC było kiepskie.

Zalicytowałem i jeszcze tego samego dnia przelałem pieniądze. Z mojej strony transakcja przebiegła wzorowo.

W zamian, zamiast sylikonowego wężyka dostałem jakiś badziew praktycznie do niczego się nie nadający. Na sygnał że towar jest nie taki, jaki miał być, sprzedawca wmawia mi że to sylikon i wszystko jest w najlepszym porządku. Czy dość emocjonalnie podchodzę do sprawy? - wydaje mi się ze nie. Nikt nie był by szczęśliwy gdyby wydał 50 zł i dostał towar nadający się do śmieci. Może są osoby zadowolone z zakupów w tym sklepie lecz ja zostałem oszukany i twierdze że sprzedawca który mi sprzedawał ten wężyk to oszust. Na mój sygnał że wężyk jest nie taki mógł przecież sprawdzić towar i zwrócić mi pieniądze włącznie z kosztami przesyłki, bo to On ponosi winę że towar jest niezgodny z opisem.

A może takie zachowania w sklepach modelarskich są normalne a ja ich nie znam bo kupuje tylko w jednym sklepie i tam takich praktyk się nie stosuje. Jeżeli czegoś nie kupuje na allegro to w cały sprzęt i akcesoria zaopatruje się w sklepie w Odolanowie i nie zdarzyło mi się aby sprzedawca wciskał badziew i wmawiał że to jest super.

Z komentarzy w allegro sprzedawcy tu62 wynika że nie tylko mi wcisnoł szankiel.

NIEZADOWOLONY KLIJENT SKLEPU "RCABC" Michał

Reply to
Niedzwiedz100

Niestety to norma w rcabc...Najgorzej wypada jednak opieszałosc... Pozdrawiam

Użytkownik "grupy" snipped-for-privacy@kompleks.com.pl> napisał w wiadomości news:dd03v7$esj$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...

Reply to
ADAM

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.