Witam

Loading thread data ...

cześć!

Witaj w klubie ;) Należy najpierw poszperać na grupie w archiwum albowiem rozważań i informacji jest na ten własnie temat olbrzymia ilość. Należy zaprzyjaźnić się w swojej okolicy z modelarzami, porozmawiać z nimi. Jesli Ci nie przejdzie to: należy zważyć skarbonkę: jeśli jest lekka usiądź i czekaj aż Ci przejdzie ;) Jesli skarbonka jest ciężka należy zażyć relanium a jak zacznie działać szybko wyjąć z niej 1.000zł Będziesz budować szybowiec. Teraz trzeba się zastanowić nad aparaturą: i tu też polecam archiwum - rozeznasz temat i z takim rozeznaniem możesz się zastanowić co Ci potrzeba. Na radio wydasz 600-800zł (komplet z 2 serwami) Zaczynasz treningi na symulatorze FMS i wyrabiasz odpowiednie nawyki bi mieć możliwość potem latać i szkolić się dalej. Za resztę kasy kupisz szybowiec do nauki, taki 1,6-2,20m rozpiętości teraz przydadzą się koledzy na lotnisku bo pomoga opanować starty z holu i lądowania. Jeśli wszystko będzie Ci dobrze szło to w przyszłym sezonie będziesz mógł spokojnie kupić/poskładać trenerka, kupić silnik, zamontoważ kamerkę i w powietrze :)

serdecznie pozdrawiam,

Tomasz (tomiiRC)

Reply to
tomii

witaj, .....

formatting link
dzial prm dla poczatkujacych

Reply to
Krzysztof J. Choroszko
Reply to
Robert Gadomski

jeśli

no zaraz "latanie" joystickiem to z szacunkiem zabawianko i nic nie ma wspólnego z pilotażem RC, gorzej, wyrabia ZŁE nawyki, które potem przeszkadzaja

Reply to
tomii
Reply to
Wojtek Juchnowski

Witamy w klubie :-)

Pozdrowienia

Alex

Reply to
rcflight

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.