Witam

Dzień dobry! Jestem tu nowy. Szukałem FAQ grupy, ale nie znalazłem - w archiwum same posty z propozycją założenia ;) Jak jest, to poproszę o adres :) Znalazłem tylko

formatting link
, ale ten URL nie działa A pytanie jest takie: Z tego, co widzę, wynika, że grupa zajmuje się modelarstwem z drewna czy metalu, jakieś silniki spalinowe... Czy można tu poruszać tematy związane z modelarstwem kartonowym? (np. jak w "Małym Modelarzu") Czy tylko takie "poważne" rzeczy? w.

Reply to
Wojtek Szweicer
Loading thread data ...
Reply to
Robert 'Heyoan' Gadomski

Oraz tu:

formatting link
Robert

Reply to
Robert Grabowski

Dnia 2005-10-25 16:39 Robert 'Heyoan' Gadomski napisał(a):

nazywa, więc chyba sobie odpuszczę. Aby nie tworzyć nowych wątków, spytam tutaj. Całe życie sklejałem modele już wydrukowane, polegające tylko na wycinaniu części i sklejeniu ich. Chciałbym zrobić coś własnego i coś bardziej skomplikowanego od prostopadłościanu czy nawet walca :) Czy jest gdzieś w sieci kurs (może być po angielsku lub niemiecku), jak to się robi? Miałem kiedyś na I roku studiów rzuty Monge'a i inne tego typu rzeczy, ale to było już dawno temu. Nie chodzi mi o zrobienie szkieletu i obklejenie go papierem i dopiero potem pomalowanie - chcę zrobić od razu pomalowane części, które ktoś będzie mógł sobie skleić - np. kadłub statku czy samolotu. w.

Reply to
Wojtek Szweicer

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.