Festiwal - Łódź

Witam
Czy ktoś był w sobotę?
Ja byłem dzisja tzn. w niedzielę i ... takiego niewypału dawno nie
widziałem.
Kicha straszliwa, chyba za szybko zrobiony po ostatnim bo wypadł duuuuużo
gorzej niż pierwsza edycja.
Elkacper
Reply to
Kacper
Loading thread data ...
Napisz co i jak było ?! Jesteśmy (jestem) ciekawy :)
Reply to
Marecki
Nuda, pucha, lipa.... wyrzucona kasa na bilet.... Maciek
Reply to
deep
Już piszę:
Wystawców z pewnością mniej niż pierwszą edycją, Ci co byli to raczej skalowe czyli sklejanki na pólkę oraz kolej szynowa, Ludzi na pewno mniej (byłem widziałem) Nuda organizacyjna, pierwszy festiwal już był lepszy, zapowiadali cały program pokazów i atrakcji a nie było nic do zawieszenia oka poza (niestety krótko) występem Pana Pieńkowskiego. Mimo że to tylko 10 zł (dla nie zarabiających młodszych modelarzy pewno aż 10 zł.) wiedząc co na mnie czeka nie pojechałbym.
Smutne to bo myślałem że wreszcie coś się ruszyło.
Elkacper
Reply to
Kacper
Nooo, wszystko przez Mikołajskiego... :-P :))) Lestat
Reply to
Piotr 'Lestat' Puchowski
, sprawia , że sięgamy do swojego hobby.....
Niewiem gdzie organizator mial golowe ale prosze zauwazyc tylko jedno: - 29-30 maj BRAVO !!! Grulacje :) Cala polska sie nudzi, nie ma zadnych festynow zwiazanych z Dniem Dziecka wiec pojedzmy do Lodzi na Festyn !! :D Gruluje terminu super ! A tak przyokazji to maj, czerwiec itp. jest bardzo nie kozystny poniewaz praktycznie co weekend sa organizowane jakies zawody (np. w ten weekend sa w Toruniu makietki).
Pozdrawiam
P.S. Dobrze ze nie stracilem biletu do Lodzi na pociag a pozniej na wejscie.
Reply to
Trix
............
A nie uwazasz, ze wlasnie z tego powodu to bardzo dobry termin zeby zabrac dziecko na taka impreze i ew. zrobic mu jakis prezent? Jak sadze, Festiwal byl w duzej mierze zrobiony wlasnie dla dzieciakow.
Reply to
Krzysztof J. Choroszko

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.